Jamtara 2. sezon fragmanı çok yakında geliyor. Netflix Hindistan Çarşamba günü, gerçek suçlardan ilham alan Jamtara: Sabka Number Ayega’nın ikinci sınıfının resmi fragmanının, 23 Eylül’de yayınlanmadan önce yarın yayınlanacağını duyurdu. Soumendra Padhi, Trishant tarafından kaleme alınan bir senaryonun son bölümünü yönetmek için geri dönüyor Srivastava — 1. sezonda yarı yazar. Ufukta yerel seçimler varken, üçlü, Sunny (Sparsh Shrivastav), Rocky (Anshumaan Pushkar) ve Gudiya (Monika Panwar) için riskler artıyor. siber Suç.

Jamtara 1. sezonda, yozlaşmış politikacı Brajesh Bhaan (Amit Sial) işlerinden pay almak istedi. Ancak yerel seçimler yaklaştıkça, kimlik avı dolandırıcılıklarını kontrol etme girişimine daha da fazla parti dahil oluyor. Bahsedilen oyuncu kadrosunun yanı sıra, 2. sezonda Dibyendu Bhattacharya, Dolandırıcıları ayıklamak amacıyla Müfettiş Biswa Paathak ve Aksha Pardasany olarak Müfettiş Dolly Sahu rolünü yeniden canlandırıyor. Dolandırıcılar tarafında, taraftarlar Monu Kanojiya’nın Chotu olarak geri dönmesini beklerken, Kartavya Kabra Shabaaz’ı oynuyor.

Netflix Eylül 2022 Bültenleri: Cobra Kai 5, Jamtara 2, Fabulous Lives of Bollywood Wives 2 ve Daha Fazlası

Jamtara: Sabka Number Ayega’nın ikinci bölümünün Ravi Chahal ve Seema Pahwa (Ramprasad Ki Tehrvi) tarafından oynanan en az iki yeni isimsiz karakter içermesi bekleniyor. Netflix’e göre, Jharkhand set Jamtara 1. sezon, 2020’de herhangi bir Hint oyunu için “En İyi 10″da en fazla zaman harcadı.

Geçen hafta stüdyo, Jamtara 2. sezonunun çıkış tarihini 30 saniyelik uzun bir teaser ile duyurdu. Klip ayrıntılardan yoksundu ve Shrivastav’ın Sunny’sinin öğretmenlerden politikacılara ve okula giden çocuklara kadar sayısız vatandaşları dolandırmak amacıyla bir kadın sesini taklit ettiğini gösteriyordu.

Sezon 2, Eylül ayında Netflix’te yayınlanacak beş Hintli orijinalin listesine katılıyor. İlk olarak, 2 Eylül’de prömiyeri olan Fabulous Wives of Bollywood Wives 2. sezon realite dizimiz var. Ardından, Hindistan Predator: The Diary of a Serial Killer, bilinen Raja Kolander’a dayanan gerçek bir suç belgesel dizisidir. yamyamca eylemleri için. Dizi 7 Eylül’de yayınlanacak.

Sonra Diljit Dosanjh liderliğindeki jogi1984’te Delhi’deki Sih karşıtı ayaklanmalar etrafında dönen . film 16 Eylül’den itibaren yayınlanmaya hazır olacak. Ayı kapatmak için 30 Eylül’de bir işyeri rom-com olan Plan A Plan B’de rol alan Riteish Deshmukh ve Tamannaah Bhatia var.

Jamtara 2. sezon prömiyeri 23 Eylül’de, yalnızca Hindistan’da ve tüm dünyada Netflix’te.
genel-8