Çinli kaynaklar, iPhone 14 Pro paketinin sadece model adından fazlasını doğrulayan bir parçasının yeni bir casus fotoğrafını yayınladı. Fotoğraf, telefonun Kaliforniya, ABD’de tasarlandığını ve Çin’de yapıldığını söylüyor.

Sızıntı ayrıca iPhone 14 serisinin tamamının 6 GB RAM ile standart olarak geldiğini ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış beyaz çevre dostu bir ambalaj içinde geldiğini doğruladı. Apple’ın geçen yıl reddettiğini hatırladığımız plastik filmden.


RAM miktarına gelince, aynı miktarda (6 GB) daha genç akıllı telefonlar LPDDR4X belleğe sahip olacak ve iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max daha hızlı LPDDR5 alacak.

Kaynaklar daha önce Apple’ın artık iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max akıllı telefonlar için imza mavi rengini sunmayacağını doğrulamıştı. Bu yıl yerini Web’de zaten eleştirilen mor renk alacak.

iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, gümüş, altın, grafit, yeşil ve mor olmak üzere beş renkte sunulacak, eski sürümler ise iPhone 14 ve iPhone 14 Max’ten daha parlak bir mor renge sahip olacak.genel-22