Son zamanlarda, biz İngiliz operatör EE’nin üç yeni mobil abonelik planı başlattığını ve 31 Ağustos’tan itibaren EE’nin bir mobil sözleşmenin parçası olarak Apple One’ı sunan ilk mobil ağ olacağını bildirdi.

Şimdi 31 Ağustos ve şirket en son bonus teklifini resmi olarak duyurdu. yeni basın açıklaması. EE’nin belirttiği gibi, bundan böyle, en pahalısı olan Full Works planıyla bir iPhone satın alan veya katmanın yalnızca SIM sürümünü seçen müşteriler, sözleşmelerinin bir parçası olarak Apple One Individual’ı ücretsiz olarak alacaklar. Ancak, Tam İş planının fiyatının 24 aylık bir sözleşme için ayda 43 £ ‘dan başladığını da bilmelisiniz. Yani, evet, dik tarafta.

EE ayrıca, Çok Yönlü Plan’ı seçen müşterilerin Apple One Individual’ı da alabileceklerini, ancak bunun Smart Benefit şeklinde olacağını ve aylık 5 sterline mal olacağını belirtti. All Rounder, 2 yıllık bir süre için ayda 26 £’dan başlar.

Apple One Individual ile ne alacağınıza gelince, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve iCloud+’a erişim elde edeceksiniz. Apple Music ile, Dolby Atmos teknolojisiyle birleştirilmiş Spatial Audio sayesinde, derlenmiş çalma listelerini ve 90 milyondan fazla şarkıyı etkileyici sesle aktarabileceksiniz.

Apple TV+, “Severance” ve “Ted Lasso” gibi ödüllü filmleri ve TV dizilerini yayınlamanıza izin verecek ve Apple Arcade ile reklamlar veya uygulama içi satın almalar olmadan 200’den fazla premium oyun oynayabileceksiniz. iCloud+ size 50 GB ek depolama alanı sağlar.

Şimdi, bazılarınız için bu bir anlaşma gibi gelebilir. Apple One Bireysel planının maliyeti 14,95 £. EE’nin teklifiyle, neredeyse 15 £ tasarruf edeceksiniz. Ancak, bu telefon ücretlerini daha da azaltmak istiyorsanız, şuraya göz atmaktan çekinmeyin. en iyi EE telefon fiyatları. Taşıyıcınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, ayrıca en iyi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. vodafone telefon fiyatları, en iyi O2 fırsatları ve En iyi Virgin Media fırsatları.telefon-1