Çoğumuzun şu anda karşı karşıya olduğundan emin olduğum o hafta ortası çöküşü denemenin ve kırmanın başka bir Wordle rehberinin zamanı geldi. Bu 438 numaralı yapboz aynı zamanda Ağustos ayının sonuncusu, yani oyuncuların doğru anlaması için başka bir neden de bu. 31 Ağustos’taki Wordle, her oyuncunun bir şekilde bileceği ortak bir kelimedir. Bununla birlikte, bu cevabın bazı oyuncuları serilerini sürdürme yolunda çok iyi bir şekilde çelmeleyebilecek zor bir yönü var.

Bugün için Wordle’a başlamadıysanız, hızlı bir avantaj elde edebilmeniz için başlangıç ​​sözcükleri listemize göz atmanızı öneririz. Bundan sonra, Wordle tahminleri yolunda gitmiyorsa, doğru cevabı almanıza yardımcı olacak aşağıda listelenen birkaç ipucumuz var. Son olarak, bu ipuçları işe yaramazsa, tam cevabı kılavuzun ilerleyen kısımlarında da heceleyeceğiz.

Bugünün Wordle Cevabı – 31 Ağustos 2022

Çoğu oyuncunun Wordle için en azından birkaç yakın tahminde bulunmasına yardımcı olacak iki ipucu ile başlayacağız. İpuçları cevaba ilişkin olacak, ancak doğrudan vermiyoruz.

  • İpucu 1: Bu kelime “ödül” ile eşanlamlı olarak tanımlanabilir.
  • İpucu 2: Bu kelimenin önüne bazen “nakit” kelimesi gelir.

Bu ipuçları, teraziyi sizin yönünüze çevirmek için yeterli olmadıysa, endişelenmeyin, çünkü 31 Ağustos Wordle’ın tam cevabı burada. Tam cevap… “ödül”. “z” her zaman herhangi bir Wordle’da bulunması zor bir harftir, bu nedenle bazı oyuncuların bugünün bulmacasıyla mücadele etmesi tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısını okumak için yarın tekrar gelin.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1