Arif Khan, Razorpay'in inovasyondan sorumlu başkanı olarak atandı

Fintech platformu Razorpay atanmış gazi Arif Han şirketteki ikinci görevinde Baş İnovasyon Sorumlusu (CIO) olarak.

2017’den 2019’a kadar Razorpay’deki ilk görevi sırasında, Kağan birkaç önemli girişime öncülük etti ve şirket için bütünsel bir iş mimarisi oluşturmaya katkıda bulundu.

Arada, şirketinde Baş Dijital Görevlisi olarak çalıştı. Hindistan Ulusal Ödemeler Kurumu (NPCI), kuruluş için dijital dönüşümle ilgili stratejik planlamaya liderlik etti.

“Bizimle önceki görevi sırasında, bankacılık yeteneklerimizin birkaç temel direğini oluşturmada çok önemli bir rol oynadı ve çeşitli dış paydaşlarla güçlü ilişkiler besledi” dedi. Harshil MathurRazorpay CEO’su ve Kurucu Ortağı.

“Önde gelen finans kurumlarıyla çalışma deneyiminin Razorpay’in ABD’deki küçük işletmeler için finansal omurga oluşturma vizyonunu ilerletmesine yardımcı olacağından eminiz. HindistanMathur katma.

Khan, Razorpay’deki bankacılık, risk yönetimi, düzenleyici işler ve kamu politikası ekiplerine liderlik edecek.

Khan, “Razorpay’in işletmeler için ödemeler ve bankacılık ile ilgili her şeyi ele alma hedefine katkıda bulunmaya kararlıyım ve katkıda bulunmayı dört gözle bekliyorum ve şirketin hikayesinin yeniden bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

Şirkette inovasyonu teşvik etmek için bankalar, ağlar, düzenleyiciler ve stratejik ortaklarla etkileşime öncülük etmede kilit bir rol oynayacak.

80 milyar dolar ile TPVşirket şimdi gelecek yıla kadar 10-12 milyonluk bir ticaret tabanına bakıyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9