Sony, 2020 romanı uyarlamasında hamle yapıyor Karanlıktan Önce Ev, yönetmen Patrick Brice’ı Blair Butler’ın senaryosundan yönetmeye ekledi. 21 Laps, arkasında Shawn Levy liderliğindeki üretim afişi yabancı şeyler ve Adam Projesiüretiyor.

Riley Sager’ın kitabı, 25 yıl önce ailesi Victoria’daki evlerinden kaçan ve babasına bir mektup yazması için ilham veren bir olayda genç bir kadın olan Maggie’ye odaklanıyor olsa da, erken geliştirme aşamasında olan filmin konusu gizli tutuluyor. bir musallat yaşadıklarını iddia eden en çok satan kurgusal olmayan kitap. Artık bir yetişkin olan Maggie, bu olayları hatırlamaz ve babasının kitabına inanmaz. Ancak babasının ölümünden sonra eski aile evini miras aldığında, evde inandığından daha fazlası olup olmadığını sorgulamaya başlar.

Kıdemli Başkan Yardımcısı Emily Morris ve yaratıcı yönetici Emily Feher, 21 Laps uyarlamasını denetleyecek.

Brice en son slasher filmini yönetti Evinizin İçinde Biri Var Netflix için ve dişlerini 2014’lerde kesti Sürünme, kült bir hit haline gelen ve 2017’nin devamı olan düşük bütçeli Mark Duplass’ın başrol oyuncusu. Ayrıca Duplass kardeşlerin bölümlerini yönetti. Oda 104 yanı sıra Sundance özelliği Kurumsal HayvanlarDemi Moore, Jessica Williams ve Ed Helms’in başrollerini paylaştığı ve GeceTaylor Schilling, Adam Scott, Jason Schwartzman ve Judith Godrèche’nin başrollerini paylaştığı .

Karanlıktan Önce Ev Sony’nin Screen Gems piyasaya sürülmesiyle Sony ve Butler için bir birleşme Davet hafta sonu sinemalarda. Butler’ın önceki kredileri arasında 2019 korku filmi var Polaroid ve 2018 slasher cehennem festivali. Daha önce Hulu ve Marvel’in dizilerinde yapımcı olarak görev yaptı. cehennemve gelişiyor Omega Sony Pictures ile ve Ölümüne kavga yönetmen Simon McQuoid.

Brice, CAA, Grandview ve Jackoway Austen tarafından temsil edilmektedir. Butler, CAA, Industry Entertainment ve Lichter Grossman tarafından temsil edilmektedir. Sager, Hotchkiss Daily & Associates ve Trellis Literary tarafından temsil edilmektedir.sinema-2