The Back 4 Blood Children of the Worm’un çıkış tarihi yaklaşıyor ve zombi kooperatif oyununun 5. Perde’sinde neyle karşılaşacağımızı en iyi şekilde sunan yeni bir fragman var. Fragman, sürüsünü Ridden virüsünün yayılmasına yardımcı olmak için aktif olarak çalışan dengesiz tarikattan kurtarmak isteyen bıyıklı, av tüfeği taşıyan İrlandalı bir vaiz olan Prophet Dan’i tanıtıyor.

Peygamber Dan, oynanabilir yeni bir temizlikçidir ve tarikatın ele geçirdiği takipçilerini kurtarmak için kült merkezine girmeyi umuyor. Muhtemelen bazı kötü planları vardır, bu yüzden onları serbest bırakmak Dan ve diğer temizlikçilere kalmış olacak – ve bu süreçte yeni bir muhalefetle karşılaşacağız gibi görünüyor.

Lazer nişangahlı keskin nişancılar tarikatın yerleşkesinin çatısına yerleştirildi ve içeride, demir pençelerle donanmış iri yarı, kavgacı tipi bir düşman da dahil olmak üzere yeni tür yarı çılgın düşmanlar var. Solucan’ın Çocukları da Ridden’la arası iyi, bu yüzden konaklamanız sırasında ölümsüzlerin ceplerine girmeyi bekleyin.

Ayrıca içeri girerken ayı tuzaklarına karşı tetikte olmak isteyeceksiniz.

Solucan Çocukları, destenize eklenecek yeni bir hikaye kampanyası, yeni silahlar, yeni aksesuarlar ve yeni kartlar ekler. Ayrıca genişletmeye sekiz yeni karakter görünümü ve 12 yeni silah görünümü dahildir.

30 Ağustos yarın, Solucan Çocukları çıktığında tarikatla mücadele edebileceksiniz.oyun-2