Bir rapora göre, Apple Watch Series 8’in bir parçası olan Apple Watch Pro’nun 47 mm’lik bir kasada düz bir ekrana sahip olacağı iddia edildi. Bu, bir Apple Watch için en büyük boyut olacak. Apple Watch Series 7’deki mevcut kadro 41mm ve 45mm seçenekleriyle geliyor. Bu arada, ilgili bir rapor, dayanıklı Apple Watch Pro’nun 4G veya 5G hücresel bağlantı olmadan aramaları ve mesajları etkinleştirmek için bir uydu özelliğine sahip olabileceğini iddia ediyor. Gelişmeler, Apple’ın 7 Eylül’de ‘Far Out’ etkinliğini düzenlemeye hazırlanırken geldi.

Çin’de güvenilir bir kaynağa atıfta bulunarak, Japon yayın Mac Otakara iddia edilen Apple, metal bir muhafaza içinde düz bir ekran kullanacak “tamamen yeni bir tasarıma” (çevrilmiş) sahip bir Apple Watch varyantı piyasaya sürecek ve 47 mm boyutunda olacak. Bu varyantın, daha önce 2018’den bu yana bir Apple Watch için ilk büyük yeniden tasarımını aldığı bildirilen Apple Watch Series 8’in Apple Watch Pro olduğu söyleniyor.

Apple Watch Pro’nun sağlamlık için dayanıklı bir titanyum formülasyonu ile gelmesi bekleniyor ve Watch Series 7’den yüzde 7 daha büyük olduğu söyleniyor. dairesel değil. göre cıvıldamak Display Supply Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young tarafından, ekranın ekran boyutu 1,99 inç olabilir.

ilgili bir bildiriBloomberg gazetecisi Mark Gurman, henüz duyurulmayan dayanıklı Apple Watch Pro’nun yeni neslinin uydu özelliklerine sahip olabileceğini iddia etti. Bunlar, Gurman’ın daha önce yaklaşmakta olan Apple Watch modellerinde gelmesi için bahşiş verdiği özelliklerin aynısı. Bu özelliklerin, kullanıcıların 4G veya 5G hücresel bağlantı olmadan arama yapmasına ve mesaj göndermesine izin verdiği söyleniyor.

Bu özellikler ilk olarak geçen yıl analist Ming-Chi Kuo’nun iPhone 13’ün sesli aramaları ve hücresel kapsama alanı olmayan mesajları etkinleştirmek için LEO uydu iletişimini kullanacağını iddia etmesiyle ortaya çıktı. Bir rapor ayrıca Apple Watch Series 8’in ateşinizin olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olacağını söyledi.

Apple’ın 7 Eylül’de yapılması planlanan ‘Far Out’ etkinliğinde iPhone 14 serisiyle birlikte Watch Series 8’i piyasaya sürdüğü bildiriliyor.


genel-8