FFXIV The Rising 2022 etkinliği, eleştirmenlerce beğenilen MMORPG Final Fantasy XIV’ün dokuzuncu yıldönümünü mevsimlik bir festivalle kutlamak için geldi. Oyuncuların, hayranların en sevdiği karakter Emet-Selch’in sizi takip eden oldukça korkunç bir minyatür kopyasını gören özel bir Clockwork Solus minyonu kazanabileceğiniz etkinliğe katılmak için iki haftası olacak.

Genellikle Final Fantasy XIV’ün bugüne kadarki en yüksek noktası olarak anılan ve hatta çoğu kişi tarafından en iyi RPG oyun hikayeleri dönemi arasında listelenen bir genişleme olan Shadowbringers’ın hikayesini henüz deneyimlememiş olanlar için, Emet-Selch’in etrafındaki en çekici karakterler iyi kazanılmış. Hayranlar, ikonik iki tonlu saçıyla tamamlanmış, Eorzea dünyası hakkında onları takip eden küçük bir kopya versiyonuna sahip olmaktan memnun olacaklar.

Final Fantasy XIV’ün The Rising 2022 etkinliği, orijinal 2010 sürümüne yönelik ezici bir çoğunlukla olumsuz tepkilerin ardından oyunun kapatılıp yeniden geliştirilmesinin ardından 27 Ağustos 2013’te A Realm Reborn’un piyasaya sürülmesinden bu yana dokuzuncu yıl dönümü. Yeniden başlatmanın, elden geçirilmiş mekaniği ve Square Enix’in fantastik oyununu hem en iyi tek oyunculu MMO’lardan biri hem de en iyi çok oyunculu oyunlardan biri olarak büyük kritik ve ticari popülerliğe iten çoklu genişletmeler ile büyük bir başarı olduğunu söylemek güvenli. .

Yakın tarihli bir rapor, Square Enix net satışlarının geçen yıla göre %15,5 düşmesine rağmen, aktif Final Fantasy XIV abone sayısındaki sürekli büyüme sayesinde MMO segmentindeki satışlarının arttığını ortaya koydu. O zaman kesinlikle kutlamaya sebep olur. Şenliklere katılmak istiyorsanız, 27 Ağustos – 12 Eylül tarihleri ​​arasında katılmak ve Clockwork Solus minyonunu kazanmak için iki haftanız olacak.

FFXIV The Rising 2022 etkinlik rehberi ve ödülleri – Clockwork Solus minyonu nasıl edinilir

Final Fantasy XIV The Rising 2022 etkinliği 27 Ağustos – 12 Eylül tarihleri ​​arasında yayında. Bölgeniz için kesin saatler ve tarihler aşağıda görülebilir:

Bölge Başlangıç ​​saati Bitiş zamanı
ABD Batı 27 Ağustos @ 12:00 PT 12 Eylül @ 07:59 PT
ABD Doğu 27 Ağustos @ 03:00 ET 12 Eylül @ 10:59 ET
Birleşik Krallık 27 Ağustos @ 08:00 BST 12 Eylül @ 15:59 BST
Avrupa 27 Ağustos @ 09:00 CEST 12 Eylül @ 16:59 CEST
Avustralya 27 Ağustos @ 17:00 AEST 13 Eylül @ 12:59 AEST

Rising 2022 etkinliği Ul-dah’daki Wandering Minstrel – Steps of Nald’da (x:10.1, y:8.4) ‘Newfound Journey’ görevi ile başlatılabilir.. Oyuncular katılmak için 15. seviyede olmalı ve etkinliğin tamamlanmasının ardından Clockwork Solus minyonunu alacaklar. Etkinliğin önceki yinelemeleri sırasında mevcut olan belirli öğeler, Rising satıcısı aracılığıyla satın alınabilir – ancak bunlar muhtemelen sarf malzemesi parti popper’ları ve benzerleriyle sınırlıdır.

FFXIV 6.2 yama notlarına kendinizi kaptırmak istiyorsanız, Live Letter 72’de bahsedilen tüm yeni ve gelecek özelliklerin ayrıntılarının yanı sıra tam bir dökümümüz var. Her şey için FFXIV Island Sanctuary kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. FFXIV’ü en iyi çiftçilik oyunlarından biri yapan tropik kaçış hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor – sanki bu noktada zaten yeterince övgüye sahip değilmiş gibi.oyun-2