Daha önce Destiny 2 vitrininde duyurulan Bungie, orijinal Destiny’den klasik King’s Fall raidini Destiny 2’ye getirdi. Destiny 2 King’s Fall raid şu anda yayında. Oryx, The Taken King ile yüzleşmek isteyenler, bunu şimdiden yapabilirler. Destiny 2 King’s Fall raid fragmanını buradan izleyin:

Bu çok sevilen baskının dönüşünü kutlamak için Bungie, Destiny 2 King’s Fall World First unvanını ve kemerini duyurdu. King’s Fall baskını için yayıncılar tarafından duyurulan ve akılda tutulması gereken bir dizi kural:

  • Baskın, 24 saat boyunca Yarışma Modu etkinken başlayacak.
  • Muhafızların, tüm karşılaşmalarda sınırda olmak için 1560 Gücünde olmaları gerekecek.
  • Baskını Yarışma Modu etkinken temizlemek, Direktör’deki yeni Meydan Okuma Moduna ve gizli Zafer’e erişmenin ilk adımıdır.
  • Gizli Triumph’u (kilidi yeni açılan bu Challenge Mode’un küratörlüğünde bir mücadele listesi) tamamlamak, bir itfaiye ekibinin Dünyada Birinci bitiş çizgisini nasıl geçip ödüllerini alacağı olacak.
  • Challenge Mode’da Triumph gereksinimlerini uygulamak için, bir takım herhangi bir karşılaşma sırasında başarı koşullarında başarısız olurlarsa siler.
  • Not: Sunucularımız üzerindeki baskıyı biraz olsun hafifletmek için, ilk hafta sonu King’s Fall baskınında ödül veya silah geliştirmede ilerleme olmayacak.

Baskını bitiren oyuncular, satın almak için özel eşyaların kilidini açabilecekler. Bungie Mağazası King’s Fall Raid Sanat Baskısı ve King’s Fall Raid Pimi dahil. Savaş alanında görüşürüz Muhafızlar!oyun-6