Kıdemli aktör Danny Huston, Bill Skarsgard ve FKA Twigs’e katıldı. KargaJames O’Barr tarafından yaratılan çizgi romanın yeni uyarlaması.

Rupert Sanders, Çek Cumhuriyeti’nde haftalarca süren yapımda yönetmenlik yapıyor.

Crow, 1980’lerin sonlarında James O’Barr tarafından yazılan ve çizilen, çiftin arabası bozulduktan sonra bir çete tarafından saldırıya uğrayan ve öldürülen bir adam ve nişanlısının karanlık hikayesini anlatan bir indie çizgi romandı. Adam bir karga tarafından diriltilir ve canını ve aşkının canını alanlardan intikamını alır.

1994 yılında, sette bir silah kazasından sonra ölen Brandon Lee’nin başrol oynadığı bir filmde ünlü bir şekilde uyarlandı. Bunu birkaç devam filmi ve bir dizi izledi.

Zach Baylin bu versiyonun senaryosunu yazdı, ki Skarsgard intikam peşindeki adamı oynuyor.

Huston’ın karakterinin detayları açıklanmadı.

Üreten Molly Hassell (Cesur, Terminal), Victor Hadida (Ölümcül Deney ve Sessiz Tepe bayilikler), John Jencks (Dürüst Hırsız, Guns Akimbo) ve orijinal Karga yapımcı Edward R. Pressman.

FilmNation Entertainment uluslararası satışlarla ilgilenirken, filmin yerel dağıtım haklarını CAA Media Finance üstleniyor.

Tür hayranları, Huston’ın kötü adamı oynamasını biliyor olabilir. X-Men Başlangıç: Wolverine Gal Godot’nun yanı sıra Mucize kadın. Oyuncunun hit bir dizi dizisi var Sarıtaş yanı sıra HBO’nun beğenilen Halefiyet.

UTA, Untitled Entertainment, Julian Belfrage Associates ve Myman Greenspan tarafından temsil edilmektedir.sinema-2