Mobil operatör MegaFon’un bir yan kuruluşu olan Revo Charge Rus, gerektiğinde ev elektroniği ve ev aletleri satmaya başlayabileceği dört markanın tescili için başvuru gönderdi. Bu bilgi, şirketin genel müdürü Artur Iksanov tarafından doğrulandı.Rospatent veri tabanının verilerine atıfta bulunan Vedomosti yayını, Revo Charge Rus tarafından dört yeni ticari markanın tescili hakkında zaten rapor verdi. Blax, Telik ve Tvizi markaları daha sonra TV, projektör, dizüstü bilgisayar, kişisel bilgisayar, tablet ve diğer elektronik eşyaları satmak için kullanılabilir. Veizer markası altında çamaşır makineleri, mikrodalga fırınlar, multicookerler, buzdolapları, kahve makineleri ve kıyma makineleri gibi ev aletleri satılmaya başlanabilir.

Şirketimizin uzmanlaştığı kategorilerde gerektiğinde ticari amaçlarla da kullanabilmek için bu markaların tescili için fiilen başvuruda bulunduk.“, – Sözleri Megafon’un basın hizmetinde alıntılanan Iksanov doğruladı. Aynı zamanda, henüz belirli projeler hakkında görüşme yapılmadığını da kaydetti.

Her zaman tüm ortak kanallarında işimizi büyütmek için fırsatlara bakıyoruz ve gelecekte kullanabileceğimiz marka yelpazesini genişletmeye çalışıyoruz.“, – Iksanov’u özetledi.

Pazartesi günü, Yandex’in pazarın kendi ev aletlerini satacağı Tuvio ve Vionic ticari markalarını tescil ettirdiğini öğrendiğini hatırlayın.genel-22