Görünüşe göre Hollywood’daki tüm gözler son zamanlarda ve haklı olarak Warner Bros. Discovery’ye çevrilmiş durumda.

Satın alma işleminin kapanmasından bu yana geçen aylarda CEO David Zaslav, strateji değişiklikleri uygulayarak, bütçeleri kısarak, işten çıkarmaları denetleyerek ve yüksek oranda duyurulan içerikler gibi içerikleri rafa kaldırarak stüdyonun işini elden geçirdi. Yarasa kız. 4 Ağustos’ta yapılan bir kazanç çağrısında, Zaslav ayrıca bir “sıfırlama” sırasında DC için 10 yıllık bir planın telgrafını çekmek için birçok ilgiye ilham verdi.

Bunun bireysel DC franchise’ları için ne anlama geldiği belirsizliğini koruyor, ancak birinin yıldızı — su adamı başrol oyuncusu Jason Momoa – Salı gecesi Apple TV+ dizisinin üçüncü sezonunu tanıtmak için halıda yürüyordu Görmekböyle THR ondan Zaslav’ın planını almasını istedi.

Momoa, düşüncelerini toplamak için duraklayarak, “Bu ilginç bir soru,” dedi. “Sadece doğru kararları vereceklerine güveniyorum ve kendi şeridimde kalmalıyım.”

Bu şerit, 2018’de Atlantis Kralı Arthur Curry olarak franchise’ı omuzlamayı içeriyor. su adamı taksit ve DC franchise çabalarında Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Adalet Birliği ve Zack Snyder’ın Adalet Birliği. Turnadan aşağı inen bir tane daha var Aquaman ve Kayıp Krallık 17 Mart 2023’te. Çıkış tarihinin bir kez daha değişebileceğine dair söylentiler olsa da, Momoa ekranlara geldiğinde hayranların eninde sonunda ne göreceği konusunda oldukça yüksek.

“Öldürdük” dedi. “Muhteşem bir şey yaptık ve çıkması gerektiği zaman ortaya çıkacak. COVID ile olanlarla ilgili güzel olan şey, herkesin bu son teslim tarihlerini karşılamak için acele etmeye çalışması, ancak ortaya çıkmaya hazır olduğunda ortaya çıkması gerektiğini biliyoruz. [at a time] herkes sinemalara geri döndüğünde. Bu yüzden Tom Cruise’a teşekkür ederim.”

Momoa, Cruise’a ve onun ve Paramount’un başardıklarına minnettar olan tek Hollywood içeriden değil Top Gun: Maverick, sinemaseverleri sinemalara geri çekmeye yardımcı olan bir film (bir dizi Marvel başlığıyla birlikte). Küresel gişede 1.4 milyar dolar kazandı. Momoa’nın orijinali su adamı 1,1 milyar dolarla çok geride değildi. Söylemeye gerek yok, umutlar yüksek Kayıp Krallık.

Momoa, “Harika bir hikaye yazdık,” diye devam etti. “Yazarlardan biriydim ve bitirdiğimiz dakika [Aquaman] İkincisi için 50 sayfalık bir taslakla girdim ve onu kullandılar ve beğendiler. İçinde kalbim var. Karaktere çok bağlı hissediyorum ve onu dört filmde oynadım, şimdi?” Ve sinemaseverler peşinden daldığı sürece derin sulara uyum sağlamaya devam edeceğini söylüyor. “Yapabildiğimiz kadar. İnsanlar beğenmezse ve son tarihi geçmiş gibi geliyorsa, başka bir tane yapmayacağız” dedi. “Ama seviyorlarsa, o zaman daha fazlasını yaparız, biliyorsun. İzlemek için birinin boğazına bir şey sokmak istemiyorum. Ama seviyorum.”

içinde Jason Momoa su adamı

Everettsinema-2