hiçbir şekilde eve dönüş için posterin bir mahsulü

Vay canına, Sony diğer Örümcek Adamların resmi bir resmini yayınladı!
resim: Sony Resimleri

duydun Yazın beş saniyesi, peki ya Six Seconds of Spider-Man? Sony’nin bu hafta ne zaman ne bekleyeceğine dair bir alay olarak yayınlamaya karar verdiği şey buydu. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok – Daha Eğlenceli Şeyler Sürümü gelecek hafta sinemalara geri dönüyor. Altı saniye. Pompalanmak!

Film 2 Eylül’de çıkıyor, yani gösterimler 1 Eylül’de başlıyor ve biletler satışta. Zaten 148 dakikalık filmin 11 dakikalık ek çekimle geri dönüyor ancak şimdiye kadar, bu görüntünün ne olacağı konusunda yalnızca eğitimli spekülasyonlar vardı. Bu 15 saniyelik tanıtım klibi, 11 dakikadan altı tam saniye içeriyor. Bu, eğer matematiği yaparsanız, teaser’ın dokuz saniyesinin daha önce görüntülendiği anlamına gelir. İşte gidiyor.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok – 2 Eylül’de Sinemalarda

Altı saniyeden 11 saniyeye kadar her şeyin yeni bir görüntü olduğuna inanıyoruz ve bu süre içinde iki yeni sahne ve bir diğerinin uzantısını görüyoruz. Peter’ın okuldaki spor salonunda bir sahnesi var, biri sokakta kötü bir adamı ağlıyor ve ardından üç Örümcek Adam’ın son savaştan önce boku vurduğu, muhtemelen filmin en iyi sahnesinden yeni bir diyalog parçası var. . (Onaylamak için orijinal filme geri döndüm ve bu iki satırın yeni olduğundan oldukça eminim.)

Bunlardan herhangi biri bize ne söylüyor? Çok fazla değil. Ama Peter, Ned ve MJ için orada oldukları gün okulun nasıl bir şey olacağı fikri ilgimi çekti ve bu potansiyel çılgınlığı biraz daha görmek eğlenceliydi. Ve cidden, 11 dakikalık eklenen görüntülerin tamamı sadece Tobey, Andrew ve Tom’un riff’leri olsaydı, bu mükemmel olurdu – yani yeni olan her şey iyidir.

Yani evet, sadece altı saniye olduğu konusunda şaka yaparken, beğenecek ve ilgilenecek çok şey var. O zaman daha büyük soru, bu yeni sürümü görmek için dışarı çıkacak mısınız? Aşağıda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7