Yönetmen Matt Reeves, Robert Pattinson ile Batman kostümü içinde.

Matt Reeves, Robert Pattinson’ı yeniden Batman olarak yönetecek.
resim: Warner Bros.

Haberin olduğu gibi bir büyük Batman projesi düşüyor, bir tane daha yükselir. Aslında, birkaç tanesi yükseldi. Yazar-yönetmen Matt Reeves ve şirketi 6th ve Idaho, Warner Bros. ile gelişmeye ve gelişmeye devam etmek için ilk bakış anlaşması imzaladılar. Batman evrenini genişletgeçen yılın hitiyle başlayan, Yarasaadam. Devam filmi üzerinde çalışıyor yeni bir yazarla, HBO Max için Colin Farrell liderliğindeki Penguin şovuna devam ediyor ve muhtemelen uzun bir söylenti geliştirmek Arkham Asylum projesi de öyle.

Bu, Michael De Luca ve Pamela Abdy’nin Warner Bros. Discovery CEO’su tarafından işe alınmasından bu yana bir film yapımcısına verilen ilk büyük anlaşma.ve gelişen Yarasa-kötü adam) David Zaslav, Warner Bros’u yönetecek.’ film bölümü. “Pam ve ben Matt ile olan ilişkimizi minnetle Yarasaadamve planlamanın başlangıç ​​aşamalarında Penguen HBO Max için dizi,” dedi De Luca Son tarih, bu hikayeyi kırdı. “Genel anlaşmayı kesinleştirmekten heyecan duyduk çünkü stüdyoda çalışan film yapımcılarıyla yapmak istediğimiz şeyin temel taşı bu. Tüm bu film yapımcılarının mükemmelleşip işlerini yapabilecekleri ve Warners ailesinin içine girdikten sonra bizimle kalabilecekleri bir atmosfer yaratmak istiyoruz. Matt’i tutmak ve daha fazla proje yapması için bir ev yaratmak. yarasa Adam evren değil, aynı zamanda orijinaller de bizim için çok önemliydi.”

Bu Warner Bros. aktif olarak Bir projeyle ilerlemek, haftalarca süren hacking ve slashing’den sonra canlandırıcı görünüyor. ile başladı elbette Yarasa kız film iptalardından birden fazla farklı film ve TV şovu izledi, özellikle animasyonlu olanlar sonsuzluk treniiptal ediliyor ve/veya HBO Max’ten kaldırıldı. Şirket, akış bölümlerini bile terk etti Susam Sokağı. Susam Sokağı!

O zamanlar, bu haftanın başlarındabaşka bir kesin gibi görünen gelişmeyangın Batman projesi, adında bir animasyon dizisi Batman: Pelerinli HaçlıReeves, JJ Abrams, Bruce Timm, ve Ed Brubaker—durduruldu, tgerçi bent başka bir mağazaya götürülecekets. Tüm bunlar demek ki, her şey ölüyormuş gibi görünebilir, ama bu her şey değil. Reeves’in vizyonu Yarasaadamve yapmak istediği her şey yaşar.

Reeves, “Bu efsanevi stüdyoyu evim yapmak bir rüya” dedi. Mike, Pam ve Channing ile çalışacağım için çok heyecanlıyım. [Dungey, chairman of WB TV] ve ekiplerimizin büyük ve küçük ekrana gerçekten tutkulu olduğum büyüleyici hikayeleri getirmesi için.

Reeves şu anda Mattson Tomlin ile birlikte isimsiz Batman devam filmini yazıyor. iki yeni akış filmi yazan: Proje Gücü ve anne/Android.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7