Duymadığınız 13 Akış Hizmeti başlıklı makalenin resmi

resim: Proxima Stüdyo (Shutterstock)

Çevrimiçi akışın göründüğü zamanı hatırlayın basit ve ucuz gibi mi? Ne yazık ki, o günler çoktan geride kaldı ve tüm işaretler, çevrimiçi görüntüleme cephaneliğinizi yönetmenin para, sabır ve muhtemelen bir sürü yer imi gerektireceği bir geleceğe işaret ediyor.

Geçen yıl, ABD’deki hanelerin %22’si bir JD Power’a yanıt verdi anket yedi veya daha fazla yayın hizmetine abone olduklarını söyledi, bu da bir önceki yıl bunu söyleyen miktarın neredeyse iki katına çıkıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, akışa yapılan toplam harcama aynı şekilde arttı. Aynı ankette, ortalama bir hanenin tüm akış hizmetlerine toplamda ayda 55 dolar harcadığı bildirildi. Bu, Nisan 2020’ye göre harcamalarda %45’lik bir artış. bazı bağlamlarda, akış aşırı yüklemesi o kadar gerçek oldu ki bir tomurcuklanan endüstri kullanıcıların büyüyen abonelik listelerini yönetmelerine yardımcı olan ücretli uygulamalar. Buradaki hastalıklı ironi, bu seçim bolluğuna rağmen, birçok kullanıcı için TV’de izlemeye değer bir şey bulmak hiç bu kadar zor olmamıştı.

Monoton “içerik” için yılda yarım bin dolardan fazla para harcamak tam olarak oturmuyorsa, şu anda büyük yayıncıların bıraktığı boşlukları dolduran düzinelerce alternatif akış sitesine dalmayı düşünmeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir. İster çevrimiçi canlı TV, ister küratörlü niş kataloglar olsun, nereye bakacağınızı biliyorsanız, gerçekten herkes için bir şeyler vardır.genel-7