Çığ, Hogwarts Legacy Gamescom fragmanında, Harry Potter fantazi oyununun henüz görmediğimiz bir yönünü de gördüğümüzü duyurdu: Hogwarts Legacy ön siparişleri yakında yayına girecek: karakter yan hikayeleri. Avalanche Software, fragmanda gördüklerimize yeni bir basın açıklamasıyla açıklık getirdi ve ortaya çıkan karanlık olayların aslında ana hikayenin bir parçası bile olmadığını söyledi. Bunun yerine, Karanlık Sanatlara yavaş yavaş batan önemli bir NPC karakteri olan Sebastian Sallow’u takip ediyor.

Sebastian’ı takip etmeyi seçerseniz, onun sorunlu geçmişini ve ailesini öğrenir ve kendi hikayenizin nasıl gelişeceğini etkilediği söylenen zor seçimler yaparsınız. Bu durumda Sebastian, Hogwarts’taki bir eğitmenin üzüntüsüne ve endişesine rağmen, sizi Affedilmez Lanetler’i öğrenmeye ve Karanlık Sanatları tamamen benimsemeye ikna etmeye çalışır.

Avalanche, daha karanlık yolu izlemeyi seçerseniz ne olacağını bize söylemeyi bırakıyor, ancak ekip, Hogwarts Legacy ön siparişlerinin 25 Ağustos’ta Steam’de ve Epic Games Store’da 10 Şubat’taki lansman tarihinden birkaç ay önce başlayacağını söyledi.

Hogwarts Legacy ön siparişleri, resmi olarak piyasaya sürülmeden 72 saat önce oyuna erken erişim ve Dark Arts Pack’i içeren standart sürüm ve 69,99 $ karşılığında lüks bir sürüm içerir. Bu DLC, özel kozmetikler ve bir Thestral binek içerir.

Ardından, konsol için nesiller arası bir yükseltme ve deluxe sürümdeki her şeyle birlikte diğer herkes için özel bir şapka ile birlikte geldiği için, esas olarak bir konsol meselesi olan dijital lüks sürüm var.

Sonunda Hogwarts Legacy koleksiyoncu baskısı. Bu 289$’a satılıyor ve dijital deluxe baskıdaki her şeyin yanı sıra Kitap Tabanlı Gerçek Boyutta Kayan Antik Sihirli Değnek, Çelik Kasa ve oyun içi Kelpie Robe’u içeriyor.

Hogwarts Mirası, onun yaşamasından en az bir asır önce geçtiğinden, hiçbiri Hogwarts Mirası’nda Harry Potter’ı içermiyor.

Yine de 2022’de heyecanlanacak çok sayıda PC oyunu ve o zamana kadar size eşlik edecek en iyi RPG’lerden bazıları var.

Şunu da belirtmekte fayda var Ulusal Transseksüel Eşitlik Merkezi ABD’de ve deniz kızları Birleşik Krallık’ta her ikisi de göletin her iki tarafındaki trans bireyleri destekleyen mükemmel hayır kurumlarıdır.oyun-2