Grand Theft Auto San Andreas, Rockstar Games’in serideki en popüler oyunlarından biri ve birçoğu modern teknolojiden yararlanacak tam bir yeniden çevrimi bekliyor. Ancak geliştirici Grand Theft Auto VI üzerinde çalışmakla meşgul olduğu için, böyle bir yeniden çevrimin yakın zamanda çıkmasını beklememeliyiz ve bu nedenle, bazı hayranlar artık klasik olan açık dünya oyununu yeniden düzenlemeyi üstlendiler.

TeaserPlayBu yılın başlarında, hayran yapımı bir Unreal Engine 5 destekli yeniden yapımını gösteren bir konsept fragmanı paylaşan , ikonik Big Smoke’un sipariş sahnesinin modern bir rekreasyonunu gösteren başka bir fragman paylaştı. Animasyonlar özellikle etkileyici olmasa da, bu konsept fragman bize modern bir Grand Theft Auto San Andreas yeniden yapımının özellikle muhteşem olmayan sahnelerde nasıl görünebileceği konusunda iyi bir fikir veriyor.

Unreal Engine 5’te GTA San Andreas Big Smoke’s Order Sahnesinin Rekreasyonu

Bu videomuzda GTA San Andreas Remake’i hayal edeceğiz, yeni nesil grafiklerde artık ihtiyacımız olan harika bir nostaljik oyun, Lumen, Nanite, Ray Tracing gibi bunu yeniden oluşturmak için Unreal Engine 5’in tüm gücünü ve özelliklerini kullanmaya çalıştık. ve Metahuman CJ, Big Smoke, Ryder ve Sweet’i yaratmak için.

Grand Theft Auto San Andreas henüz yeniden yapılmamış olsa da, oyun geçen yıl Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’da GTA III ve GTA Vice City ile birlikte yeniden düzenlendi. Nathan’ın incelemesinde vurguladığı gibi, koleksiyon piyasaya sürüldüğünde arzulanan çok şey bıraktı, ancak lansman sonrası güncellemelerle durum biraz iyileştirildi:

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, nostaljik eğlenceden paylarını hâlâ koruyan gerçekten çığır açan bazı oyunlar topluyor, ancak onların 2021’de burada parlamalarını sağlamak için çok az şey yapıldı. Sonuç olarak, kalitesiz bir görsel yükseltme, dalgalı performans ve bir eksiklik. anlamlı güncellemeler veya ekstralar, ilk etapta onları neden sevdiğinizi sorgulamanıza neden olabilir. Belki bu koleksiyon Rockstar’dan (veya mod yapımcılarından) gelen güncellemelerle rahatsız edilebilir, ancak şimdilik Aranma Seviyesi düşük.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17