Activision, Call of Duty: Warzone 2’nin (veya Warzone 2.0 olarak da bilinir) varlığını zaten kabul etmiş olsa da, oynanabileceği platformlar en azından bugüne kadar Call of Duty: Warzone olarak gizli tutuldu. 2 ESRB derecesi ortaya çıktı ve temel olarak son nesil (PS4, Xbox One) platformlarına da geldiğini doğruluyor!

İşte bir anlık görüntü (Eğlence Yazılımı ve Derecelendirme Kurulu) Warzone 2.0 için ESRB derecesi özetin yanında:

Derecelendirme Özeti

Bu, oyuncuların çeşitli çok oyunculu dövüş etkinliklerine (örneğin, battle royale, yağma tarzı çatışmalar/DMZ) katıldığı Call of Duty evreninde geçen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, çılgın savaşta düşman askerlerini öldürmek için makineli tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve patlayıcılar kullanır. Savaşlar, gerçekçi silah sesleri, acı çığlıklar, kan sıçrama efektleri ve patlamalarla vurgulanır. Bir avuç silah/saldırı, başın kesilmesi/parçalanması ile sonuçlanır. Bitirici hareketler bazen dramatik bıçaklamaları ve kafadan vuruşları, yakın çekim kan ve kan efektleriyle tasvir eder. Oyun, marihuana yaprakları ve/veya sigara içen karakterlerin resimlerini gösteren rozetler/afişler içerir. Oyunda “f**k” ve “sh*t” kelimeleri çıkıyor.

Açıkça görebileceğiniz gibi, sol tarafta son nesil platformlar listeleniyor. Aklınızda bulundurun, Activision tarafından bununla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı, ancak yakında kesin ayrıntıları bilmemiz gerekiyor, çünkü Call of Duty Next etkinliği, Activision’ın Modern Warfare için çok oyunculu bir patlama göreceğimize söz verdiği 15 Eylül’e ayarlandı. 2’nin yanı sıra Warzone’un geleceği de ortaya çıkacak.

Bu, birçokları için iyi bir haber olsa da, Warzone’un teknik eksikliklerinden rahatsız olanlar, oyunun son nesilde mevcut olmasının, oyuncuların geliştiricilerin çıkarabileceği en iyi sürümü almasını engelleyeceğinden biraz endişeli olabilir (geliştirmeleri gerektiği göz önüne alındığında). en küçük ortak payda ve ne değil). İşte durumun böyle olmadığını ummak. Eğer doğruysa, hem PS4 hem de Xbox One için oyuncu tabanı göz önüne alındığında oyuncular şaşırmamalı, bu çok fazla mikro dönüşüm ve Battle Passes Activision, yalnızca yeni nesilde (PS5, Xbox Series X|S) kalsalar vazgeçerdi. donanım.

Şu anda sahip olduğumuz Warzone ile ilgili olarak, o oyunun (COD Vanguard ile birlikte) son sezonu bu hafta “Last Stand” ile yayınlanacak. Bunun hakkında burada okuyun.oyun-6