Birdenbire ortaya çıkmış gibi görünen bir işbirliğinde, yeni bir Kader x Fortnite İşbirliği Twitter’da sızdırıldı.

Resimler üç gösteriyor Fortnite-ilhamlı zırhlar ilk kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor kader 2’ler Eververse. Bu zırh setleri açıkça popüler Fortnite deriler ve dürüst olmak gerekirse o kadar da kötü görünmüyor.

Biz ne olduğunu görmüşken kader 2 Bu anlaşmadan çıkmak, Epic için içinde ne olduğu bir sır olarak kalıyor. Bunu söyledikten sonra, Zavala ve Cayde, Ikora, Eris ve hatta muhtemelen Drifter gibi karakterler olacağını varsaymak güvenli.

hakkında ne hissettiğine bakılmaksızın Kader x Fortnite işbirliği, zırh setlerinin gerçekten harika göründüğü inkar edilemez – bir göz atın ve bana yanıldığımı söyleyin.

Destiny x Fortnite İşbirliği Çok Yakında

Destiny x Fortnite İşbirliği Zırhı.
Sızan Görüntü Twitter’da GinsorKR

Gördüğünüz gibi, Fortnite setlerin arkasındaki ilham oldukça açık:

  • Titan zırh seti dayanmaktadır Siyah şövalye.
  • Warlock’lar kendilerininkini alıyor sürüklenme cilt zırhı.
  • Son olarak, Avcılar, aşağıdakilere dayalı olarak zırh alıyor gibi görünüyor. Farkında olmama durumu deri.

ben bir … değilim Fortnite hayal gücünün herhangi bir uzantısı ile hayran. En son oynadığımda, John Wick en yeni crossover skin’di. Bunu söyleyerek, aslında bu işbirliğini umursamıyorum. Zavala’nın Goku tarafından Boogie-Bombed’ı aldığını görmek çılgınca olacak, ancak bu, bu zırhlar için yapmaya istekli olacağım bir takas.

Bir Avcı ana olarak, grubun en kötü görünen zırhına sahip olduğumuz için kalbim kırıldı. Tekrar. Görünüşe göre bu, her promosyon Eververse etkinliği için oluyor. Beni yanlış anlamayın, buradaki zırh fena değil ve alt sınıflardan ilham alan iyi setler alma eğilimindeyiz, ancak bunun yerine Warlock’un Drift zırh setinin Avcılara verilmesi için sol kolumu satardım.

Titanlar da Kara Şövalye seti ile bir ziyafet içindeler. İnanılmaz derecede temaya uygun ve diğer Transmog zırhlarıyla gerçekten iyi çalışacak gibi görünüyor.

Epic’in katılımından bağımsız olarak – buradaki üç zırhın tümü gerçekten iyi görünüyor. Sorumlu ekibe şapka çıkartılır. çoğumuzun heyecanlanacağını sanmıyorum Kader x Fortnite işbirliği, ama uğruna buna tahammül edebiliriz kader 2’ler gerçek oyun sonu – moda.oyun-5