Game Science bugün Black Myth: Wukong için iki yeni video yayınladı ve bunlar bir kez daha gözler için görsel bir şölen. NVIDIA’nın izniyle, The Black Myth: Wukong’un yeni oyunu 4K çözünürlükte çalışıyor ve ışın izleme ve NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) içeriyor!

Black Myth Wukong Yeni Oynanış (4K, ışın izleme ve NVIDIA DLSS):

Işın izleme ve NVIDIA DLSS özellikli Black Myth: Wukong’un ilk 4K oynanışına özel bir göz atın.
Koleksiyonlar, gizli öğeler, yeni savaş ve düşmanlar içeren en yeni Black Myth: Wukong oyunu sizi gizemli ormana geri götürüyor.
GeForce RTX teknolojisiyle güçlendirilmiş, Game Science’ın yakında çıkacak aksiyon RPG’sinde ışın izleme ve NVIDIA DLSS ile bu sürükleyici ve fantastik Çin mitolojisi dünyasını keşfedin.

İkinci video Game Science tarafından yayınlandı ve bu videoda altı dakikalık oyun içi ara sahne görüntüleri yer alıyor! Otantik Çin diyaloğuna (altyazılı) sahiptir ve birçok yeni yüzün oyun için ilk kez göründüğünü görüyoruz.

Game Science tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu Black Myth: Wukong, bugün 6 dakikalık yeni bir oyun içi ara sahneyi ortaya koyuyor. Bu videodaki tüm karakterler ilk kez ortaya çıkıyor.

Bilge adam aşık olmaz ama aptal duyguların tuzağına düşer.
Ama hala sana aşığım,
Ay’a
ve geri.
– “Her şeyi bir kez deneyeceğim.”

Ne yazık ki, Black Myth: Wukong’un şu an için kesin bir çıkış tarihi veya platformu yok, stüdyo bize gelecek aksiyon oyununa oyun bakışları konusunda cömert davranmış olsa bile.

Özel bir şey olarak şekilleniyor gibi göründüğü için bunu çok yakından takip ediyoruz.oyun-6