Oyun endüstrisi sızıntısından yeni bir tweet Snitch, Pinocchio Dark Souls oyunu Lies of P’nin Gamescom’da soulslike oyunun beklenen görünümünden önce Game Pass’e bağlı olabileceğini öne sürüyor. Lies of P oyununu ilk olarak 2021’de gördük – geliştirici Neowiz’in ürkütücü görünümlü oyunu, Pinokyo’ya “insan olma yolundaki amansız yolculuğunda” rehberlik ettiğinizi görüyor.

bu söz konusu tweet (uyarı: yanıp sönen ışıklar) son aylarda çıkacak oyun haberlerinin çok güvenilir bir kaynağı olduğunu kanıtlayan ve genellikle büyük olaylardan önce birden fazla başlık sızdıran, şu anda ünlü içeriden The Snitch’ten geliyor. Bu en son tease, Mors alfabesiyle bir mesaj gönderen beyaz ışıklar ve sesler ile basit bir yeşil ekranı gösteren bir videodur.

“Bilge adam, yolunu bulacaksın der.” İngilizce’ye çevrilmiş mesaj bu. Aranızdaki rap hayranları bu satırı Kanye ‘Ye’ West parçası ‘Pinocchio Story’den bir şarkı sözü olarak tanıyabilir, bu da hayranların söz konusu alay konusunun yaklaşmakta olan oyunla ilgili haberlerle ilgili olduğunu düşünmesine neden oldu. P’nin yalanları Gamescom 2022’de görünmesi planlanıyor Almanya’da 24-28 Ağustos tarihlerinde gösteri katında bir demo ile.

Bu kadarı zaten biliniyorken, Snitch’in alayının oyunun görünüşünden daha fazlasını ima etmesi bekleniyor. Daha önce hesap, marka anlaşmaları yapan oyunları belirtmek için basit renkler kullanıyordu. yeşil bir daire içeren tweet Bu, Hollow Knight Silksong’un Game Pass’e ilk gün geleceğini duyurmasını engelledi.

Videonun yeşil arka planı göz önüne alındığında, The Snitch’in bu seferki anlamı, Lies of P’nin Microsoft’un Game Pass hizmetine bağlı olduğu gibi görünüyor. Bunun PC Game Pass, Xbox konsolu Game Pass, Microsoft’un bulut akış hizmeti veya üçünün bir kombinasyonunu içerip içermeyeceği henüz görülmedi. Oyun zaten listede Buhar mağazasıancak şu anda ön sipariş için mevcut değil.

Biz beklerken, yakın zamanda piyasaya sürülen Bloodborne’dan ilham alan Thymesia, Steam listelerinde uçuyor. Diğer birçok seçenek için PC’deki en iyi RPG’lere de göz atabilirsiniz. Görünüşe göre Dark Souls çok oyunculu sunucuları da geri dönmeye yaklaşıyor, ancak yazı yazarken resmi bir onay ortaya çıkmadı.oyun-2