Üç Örümcek Adam

Bu artık spoiler değil, değil mi?
resim: Sony Resimleri

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok dır-dir tiyatrolara geri dönüyor gelecek ay, ve 100 milyon dolar daha kazanırsa, sinema tarihinde dünya çapında 2 milyar doları aşan altıncı film olacak. İnsanların geri dönüp manzarayı görmelerini sağlayan şey ne olabilir? Marvel mega hit? 11 dakikalık yeni çekime ne dersiniz?

Bilet sitesi Fandango ortaya çıkardı ki Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok genişletilmiş baskı, diğer adıyla “The More Fun Stuff Edition,” sahip olacak 11 ek dakika 2 Eylül’de vizyona girdiğinde ve biletler 23 Ağustos Salı günü satışa çıktığında. 11 dakikada ne var? Henüz bilmiyoruz ama umarız bu aslında “daha ​​eğlenceli şeylerdir” ve “filmden doğru şekilde kesilen bir yığın çöp” değil. Genişletilmiş Sürümlerde genellikle olan budur.

Çünkü yüzleşelim, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok harikaydı. Gerçekten, buna eklemenin ona zarar vermesi çok daha olasıdır. Tabii eğlenceli olan şey Tom Holland, Andrew Garfield ve Tobey Maguire tarafından oynanan üç Peters ile daha fazla zaman geçirmek değilse. Onlarla birlikte yeni bir alt konu varsa mesela? Harika. Bir sürü ek şaka mı? Mükemmel. Farklılıklarının doğası hakkında daha derin bir konuşma mı? Tabi lan. Ama dürüst olmak gerekirse, muhtemelen hikayenin yarısının gerçekleşmesini geciktiren bunun iki dakikası ve dokuz dakikalık bir görüntü gibi olacak. İnşallah yanılıyoruzdur. Ve neyse ki, öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Bu 100 milyon dolara gelince, yeniden gösterimin gişede brüt olacağı çok, çok şüpheli. Gerçekten, bu hareketin dehası, gişede belki 20-30 milyon dolar kazanmak ve ardından yeni görüntülerle ev sürümünü yeniden yayınlamaktır. İşte asıl para orada.

içinde ne görmeyi umuyorsun Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuf Edition? Bilet alacak mısın? Aşağıda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7