RPG oyununun mevcut merdiven sezonunun sona ermesinin ardından, Diablo 2: Resurrected PTR’ye “oldukça büyük” bir özellik gelecek. Ailenin ruhen en büyük (aktif) çocuğu olan Diablo 2, Diablo 3 sezon 27 çıkış tarihi haberlerinin, en son büyük yamanın bir parçası olarak eklenen bir Diablo Immortal roguelike olayının ışığında son zamanlarda soğukta biraz dışlanmış hissetti ve Diablo 4 sezon geçişi ve mikro dönüşüm planları hakkında bir güncelleme.

Diablo II: Resurrected için önceki merdiven sezonu sona ererken, topluluk yöneticisi PezRadar, Blizzard’ın en iyi fantezi oyunlarından birinin yeniden düzenlenmesi için yaklaşan planlarıyla ilgili haberleri paylaşmak için forumlara gitti. Oyun için sırada ne olduğunu sorgulayan bir gönderiye yanıt vermek, PezRadar diyor“D2R cephesinde özellikle bu hafta biraz sessiz olduğunu biliyorum, çünkü diğer tüm Diablo oyunlarında bir tür haber var.”

Ancak, ekibin “gelecek hafta PTR hakkında bazı haberleri paylaşmayı umduğunu” söyledi. Diablo 2: diriltildi’nin “merdiven sezonlarında hedeflediğimiz pencerelerimizin biraz dışına çıktığını” kabul ederek, “ekip PTR’de test etmek istedikleri oldukça büyük bir özellik üzerinde çalışıyor” diye dalga geçiyor. Görünüşe göre ekip, önümüzdeki hafta paylaşmaya hazır olacağından umutlu, ancak yayınlanmadan önce doğru geri bildirimlerin toplanmasını sağlamak istiyor.

Bu tabii ki yol açtı çok spekülasyon özelliğin ne olabileceğine gelince. Kullanıcıların tahmin ettiği fikirlerden bazıları, paylaşılan saklama sekmeleri (veya para birimi, değerli taşlar veya rünler için belirli sekmeler), çevrimiçinden çevrimdışına karakter geçişi, bir posta sistemi, bir yağma filtresi, uygun bir oyun içi ticaret platformu veya müzayede evidir. , ve daha kolay tek oyunculu bağlantı sağlamak için TCP/IP ayarlarında ince ayarlar. Diğer bazı kullanıcılar, çapraz oynama veya gerçek bir içerik paketi gibi daha gelişmiş özellikleri tahmin ediyor, ancak bunların öneriden daha büyük olabileceğini kabul ediyor.

Ancak diğer bazı kullanıcılar, lobi sohbetinde ve bir segmentten ayrılan FHR (Daha Hızlı Hit Oranı) ve FBR (Daha Hızlı Blok Oranı) gibi sistemlerde yapılan değişikliklere işaret eden yeni özelliğin bir sonucu olarak bir şeylerin bozulacağından endişe ediyor. oyuncu kitlesi mutsuz.

Yeni güncellemeye dalmayı ve kendiniz kontrol etmeyi planlıyorsanız, en iyi Diablo 2: Resurrect sınıfları kılavuzumuza göz atın. Yakın tarihli bir Diablo 2: Resurrected yama, 12 yıl içinde Diablo 2 sınıf dengesine yapılan ilk büyük güncellemenin ardından Horadric küplerini iyileştiriyor. Ayrıca, ganimet şehvetinizi doyurmak için başka bir şey arıyorsanız, PC’de Diablo gibi en iyi oyunlara sahibiz.oyun-2