Katlanabilir ürünlerle ilgili en büyük sorunlardan birinin fiyat etiketi olduğunu hepimiz biliyoruz. Belki de, ilk etapta bu kadar yüksek bir prim ödemeleri istenmeseydi, yeni teknolojinin sınırlamalarını daha fazla kullanıcı kabul etmeye istekli olurdu.

Samsung bunu çok iyi anlamış görünüyor. Bu nedenle Koreli teknoloji devi, nesiller boyunca katlanabilir ürünlerinin fiyatını düşürmeye çalıştı. Ayrıca, yakın zamanda başlatılan Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4, Samsung, yeni katlanabilirleri erişilebilir kılmak için daha da fazlasını yapıyor.

Bu, iddialı bir takas planına ek olarak özel ön sipariş fiyatlarını da içerir. Belki de kendi iyiliği için fazla hırslı biri. Kullanıcılar, geçen yılki model olan Z Flip 3’ü iade ettikleri takdirde, başlangıçta Galaxy Z Flip 4 için 900$’a kadar kredi alabileceklerdi. Bu, kullanıcıların en son modele yalnızca 99$ karşılığında yükseltme yapabilecekleri anlamına geliyordu.

İlk olarak Samsung, Z Flip 3’ün 128 GB sürümünün değerini 700 dolara indirirken, 256 GB’lık olan için 900 dolarlık etiketi korudu. Şimdi, kredi tutarları yine kaydırılmış görünüyor. Önde gelen bir teknoloji uzmanı olan Max Weinbach, bir tweet’te Z Flip 3’ün üç versiyonu için yeni değerleri paylaştı.

Yalnızca Z Flip 3’ün Ismarlama sürümü size tam başlangıç ​​kredi tutarını kazandırmaya devam eder. Bu bilgiler ilk olarak 9to5 Google tarafından özel bir makale. Onlara göre bu değişiklik geriye dönük olarak uygulanmaz. Bu, teklife hızlı atlayan kullanıcıların 900 ABD doları değerinde kredinin tamamını almaya devam edecekleri anlamına gelir.

Galaxy Z Flip 4’ün ne kadar marjinal olarak daha iyi olduğu göz önüne alındığında, insanlar artık eski Z Flip 3’lerini takas etmeden önce iki kez düşünebilirler. Her halükarda, ilk kez katlanabilir bir Z serisi için piyasada olanlar için, yine de – Aşağıdaki bağlantılardan özel bir fiyata sipariş verin.

telefon-1