Akademi Ödülü adayları Laura Linney ve Woody Harrelson ve canlı aksiyon versiyonunda yer alan yükselen aktris Nico Parker. aptalbaşlayacak güneş kıyısıLaura Chinn tarafından yazılan ve yönetilen bir drama, ilk yönetmenlik denemesi olacak.

Prodüksiyonun Eylül ayında başlaması planlanan 2020 Kara Listesine giren projeye Searchlight bindi.

Filmin yapımcılığını Jeremy Plager, Francesca Silvestri, Kevin Chinoy ve Oly Obst üstleniyor.

güneş kıyısı Chinn’in 2000’lerin başındaki kendi yaşam deneyiminden ilham alıyor ve erkek kardeşini özel bir tesiste yaşaması gereken güçlü iradeli annesi (Linney) ile yaşayan bir genci (Parker) izliyor. Orada, tartışmalı tıbbi vakaları çevreleyen protestoların ortasında eksantrik bir aktivist (Harrelson) ile beklenmedik bir dostluk kurar.

Proje, Searchlight kıdemli vp, prodüksiyon Taylor Friedman ve yaratıcı işler müdürü Daniel Yu tarafından denetlenecek ve prodüksiyon ve geliştirme başkanları DanTram Nguyen ve Katie Goodson-Thomas’a rapor verecek.

Harrelson en son oynadığı hüzün üçgeni, dünya prömiyerini Altın Palmiye kazandığı Cannes Film Festivali’nde yaptı. Ayrıca aksiyon filminde Kevin Hart’ın karşısında rol aldı. Toronto’lu Adam ve Spider-Man kötü adam Carnage oynadı Venom: Katliam Olsun. Harrelson, Searchlight’ın 2017 dramasındaki çalışması da dahil olmak üzere üç kez Oscar’a aday gösterildi. Ebbing, Missouri Dışında Üç Billboardbirlikte Haberci ve İnsanlar ve Larry Flynt.

Linney en son Netflix’in beğenilen suç dramasında rol aldı Ozark Jason Bateman ile birlikte, çalışmaları için dört Emmy adaylığı kazandı. Linney, filmdeki rolleri için üç Akademi Ödülü adaylığı kazandı. Vahşiler ve Kinsey, ikisi de Searchlight Pictures’dan, ve Kenneth Lonergan’ınki için Bana güvenebilirsin.

Parker, sinemaya ilk çıkışını Colin Farrell ve Michael Keaton ile birlikte yaptı. aptalyönetmenliğini Tim Burton’ın üstlendiği film. Yakın zamanda HBO Max’in bilim kurgu gerilim filminde görüldü. Anımsama Hugh Jackman, Rebecca Ferguson ve Thandiwe Newton ile birlikte ve HBO’nun video oyunu fenomenini uyarlamasında görülecek, Bizden geriye kalanlar.

Chinn, Pop TV komedisini yaratmasıyla tanınan, aktrislikten senaristliğe geçmiş bir yazardır. Floridalı Kızlar. Kısa süre önce, sürekli büyüyen özgeçmişine yazar ekledi ve Hachette başlıklı anısını yayınladı. Akne, eleştiriler için Temmuz’da.

Harrelson’ı Seven Deuce Entertainment ve Ziffren Brittenham temsil ederken Linney’i CAA, Lighthouse Management ve Yorn Levine temsil ediyor. Parker, WME ve Curtis Brown Group tarafından temsil edilmektedir. Chinn, 3 Arts Entertainment, Range Media ve Hansen, Jacobson tarafından temsil ediliyor.sinema-2