bu Strateji Analitiği Haziran’da sona eren çeyreğe ilişkin rakamlar ve iPhone 13 modelleri, iPhone 14 serisinin piyasaya sürülmesine bir aydan kısa bir süre kalmış olmasına rağmen, satışlar açısından ABD telefon pazarına hakim durumda.

Samsung’un 2022’nin katlanabilir olup olmadığını öğrenmek isteriz. Galaxy Z Kat 4 ve Z Flip 4, işleri biraz sarsacak, ancak bu sonbaharda yayınlanacak olan Q3 raporundan önce görünmeyecekler.

Şimdi Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için ön sipariş verin

Artık Galaxy Z Fold 4 veya Galaxy Z Flip 4’ünüzü piyasaya sürülmeden önce Samsung’un çevrimiçi mağazasında rezerve edebilirsiniz. Katlanabilir telefonlar 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek, ancak ondan önce harika ön sipariş fırsatları yakalayabilirsiniz.

ABD’deki en popüler 10 telefon modeli

iPhone 13, ABD’deki en popüler telefon olmaya devam ederken, onu takip eden 13 Pro Max ve 13 Pro, sıralamada diğerleri için çok az yer bırakıyor. Samsung’un S22 Ultra modeli, çok daha ucuz olan kardeşi Galaxy S22 gibi Android telefonlar arasında da popüler.
Samsung’un çizgisi, ucuz SE 2022 modeli olan bir iPhone tarafından hemen kırıldı, ancak diğer tüm üreticilerin çoğu olan ABD’nin ilk 10’unda toplam beş telefonla devam etti. Bu Samsung telefonları, düşük Galaxy A03’ten, aşağıdakilerle temsil edilen üst orta sınıf kategorisine kadar çeşitlilik gösterir. Galaxy S21 FE.

Son olarak, ikinci çeyrekte en iyi 10 ABD telefonunda Motorola’nın Moto G Pure ile sürpriz bir kamera hücresi, LG’nin telefon sahnesinden tamamen ayrılmasından sonra büyük pazar payı artışına bir övgü.

Sonuç olarak, ABD telefon pazarı gerçek bir Apple-Samsung ikilisi gibi görünüyor, Amerika’nın yerel markası en üst sıralarda yer alıyor ve bu da ABD’de dolaşımdaki tüm telefonların neredeyse yarısının pazar payına yol açıyor. İPhone 13 hala güçlü, ancak daha yeni, daha gösterişli iPhone 14 uğruna ondan hızlı bir geçiş bekliyoruz.

Ayrıca, iPhone 13 mini için kenarda kalan ve Apple’dan büyük bir giriş seviyesi iPhone bekleyen bir dizi kullanıcı olarak Apple’ın pazar payı konumunu daha da sağlamlaştırmak için bu yıl bir iPhone 14 Max olacak.telefon-1