Ka-ching. Bu makaleyi okumayı bitirdiğinizde kafanızda duyacağınız ses budur. En azından İngiltere’de yaşıyorsanız. Mobile Reborn ile yeni bir ortaklıkta A1 Comms, yeni bir hizmet başlattı: sürtünme – ki, şaka yapmıyoruz, kulağa hoş gelen bir isim taşıyor Ka-Ching. Yeni hizmet, eski cihazlarınızı nakit karşılığı satmanıza olanak tanıyor. Artık eski telefonunuzu bir miktar nakit karşılığında takas edebileceğiniz birçok yer var, ancak A1 Comms’a göre Ka-Ching ile eski cihazınız için daha fazla para alacaksınız. cihaz. onun içinde basın bülteni, A1 Comms, Ka-Ching’in, herhangi bir Birleşik Krallık rakibinin teklifiyle eşleşeceği ve onu geçeceği anlamına gelen bir Fiyat Kazanma Sözü sunduğunu bile belirtti. Şirket, cihazlarını takas ettikten sonraki yedi gün içinde daha iyi bir anlaşma bulan müşterilerin de Price Beat Promise’den yararlanabileceğini söyleyerek daha da ileri gidiyor. Şu anda yalnızca Ka-Ching’i eski telefonunuzu takas etmek için kullanabilirsiniz. Ancak gelecekte tabletiniz, oyun konsolunuz ve dizüstü bilgisayarınız için nakit para kazanabileceksiniz.

Takas edilen telefonlar geri dönüştürülür veya yenilenir ve “A1 Comms’ın rekabetçi fiyatlı yenilenmiş el cihazları havuzuna” geri gönderilir, böylece A1 Comms’ın perakende mağazaları olan Uygun Fiyatlı Cep Telefonları veya Buymobiles aracılığıyla daha düşük bir fiyata yeniden satılabilirler. Şirkete göre bu, gereksiz israfı azaltır, cihazların ömrünü uzatır ve müşterilere telefon satın almanın uygun bir yolunu sunar.

Elbette, ikinci el piyasasına girerseniz, cihazınız için muhtemelen daha fazla para kazanabilirsiniz. Ancak bunun yerine bir şirkete gitmek, sizi teklif verenler ve alıcılarla ilgili pek çok güçlükten kurtarır, ayrıca cihazın yenilenmesini veya uygun şekilde elden çıkarılmasını sağlar, bu da omuzlarınızdan başka bir yük olur.telefon-1