Hindistan’da Hiçbir Telefon 1 fiyatı Rs tarafından artırıldı. Londra merkezli şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, tüm varyantlarında 1.000 adet olduğunu duyurdu. Şirket, akıllı telefonun fiyatındaki artışın diğer nedenlerin yanı sıra dalgalı döviz kurlarından kaynaklandığını söylüyor. Akıllı telefon geçen ay Hindistan da dahil olmak üzere dünya çapında piyasaya sürüldü. LED şeritler kullanan Glif Arayüzüne yardımcı olmak için şeffaf bir arka panel, 120Hz yenileme hızına sahip 6,55 inç OLED ekran ve Qualcomm Snapdragon 778G+ SoC ile birlikte gelir.

Nothing’den alınan bir iletişime göre, Hindistan’daki Nothing Phone 1 fiyatı şimdi Rs’den başlayacak. Temel 8GB RAM + 128GB depolama varyantı için 33.999, Rs. 8GB RAM + 256GB depolama sürümü için 36.999 ve Rs. En üst seviye 12GB RAM + 256GB depolama seçeneği için 39.999. Özellikle, tüm varyantlar şimdi Rs olacak. Lansman fiyatından 1.000 daha pahalı.

Şirket, fiyat değişikliğinin bugünden itibaren geçerli olacağını belirtse de, bu raporu yazarken, Nothing Phone 1’i daha eski fiyatlarla listelenmiş olarak görebiliyorduk. Flipkart’ta. Fiyat değişikliğinin yakında yansıması gerektiğini varsayıyoruz.

“Telefonu (1) oluşturmaya başladığımızdan bu yana, dalgalanan döviz kurları ve artan bileşen maliyetleri gibi ekonomik faktörler de dahil olmak üzere pek çok şey değişti. Mevcut iklime yanıt olarak fiyatlarımızda bir değişiklik yapmak zorunda kaldık” dedi.

Hiçbir Şey Telefon 1 özellikleri

Nothing Phone 1, 120Hz uyarlanabilir yenileme hızına ve Corning Gorilla Glass korumasına sahip 6.55 inç full HD+ (1.080×2.400 piksel) OLED ekrana sahip. Kaputun altında, akıllı telefon, 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 778G+ SoC ile birlikte gelir. İki adet 50 megapiksel sensörlü çift arka kamera kurulumuna sahip ve ön tarafta özçekimler ve görüntülü arama için 16 megapiksel kamera var. Nothing Phone 1, 256 GB’a kadar UFS 3.1 dahili depolama sunar.

Nothing Phone 1, 33W kablolu şarj, 15W Qi kablosuz şarj ve 5W ters şarj desteği ile 4.500mAh pil içerir. Diğer özellikler arasında yüz kaplamalarıyla çalışan yüz tanıma, toza ve suya dayanıklılık için IP53 derecesi, çift stereo hoparlör, üç mikrofon ve kişiselleştirilmiş ışık efektlerine sahip Glif Arayüzü yer alır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8