Diablo 4 mikro dönüşümleri, geliştirici ekibin korku oyununun geliştirilmesindeki yenilikleri özetlediği Blizzard’ın en son Diablo 4 üç aylık güncellemesinde dikkatleri üzerine çekti. Ve şaşırtıcı bir şekilde, kulağa o kadar da kötü gelmiyorlar.

Blizzard blogda “Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında iyi hissettirecek şeyler satın almak istiyoruz” diyor. “Yani, oyuncular bir şey satın almayı seçerse, bunu yapmak zorunda hissettikleri için değil, istedikleri için olmalıdır. Ayrıca oyunculara, satın almayı seçmeden önce, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmadan tam olarak ne elde edecekleri açık olmalıdır.”

Başka bir deyişle, Diablo Immortal mikro dönüşümlerinin tam tersidir.

Blizzard, Diablo 4 mağazasının ana oyunun transmog sistemini tamamlamasını istiyor ve özel öğelerin ve oyunu oynayarak elde edebileceğiniz öğelerin bir karışımını içereceğini söylüyor. Tüm Diablo 4 kozmetik ürünleri “Diablo’nun dünyasında temellendirilecek. “Kozmetiklerimiz, sonsuz kişiselleştirme seçenekleri için oyun içinde edinilen zırhlardan gelen transmoglarla tek tek bileşenleri karıştırılabilen ve eşleştirilebilen bütünsel fantezilerdir.”

Bu açıklamalardan beklediğiniz gibi, Diablo 4 mağazası yalnızca kozmetik ürünleri sunar ve satılık hiçbir öğenin oynanış üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Blizzard ayrıca “en iyi görünen öğelerin” mağazaya özel olmadığını da söylüyor. Oyunda benzersiz ve efsanevi parçalar da dahil olmak üzere yüzlerce transmog ve kozmetik eşya kazanabilirsiniz. Mağazada seçim yapabileceğiniz daha da fazla ürün var.

başka bir yerde Blog, Blizzard’ın başka hiçbir şey hakkında söyleyecek pek bir şeyi yoktu. Oyun güncellemeleri ve gelecekteki içerik planları, henüz uygun bir oyun fragmanına sahip olmayan bir oyun için beklediğiniz kadar ayrıntılı, ancak Diablo 4’ün 2023’te çıkması planlanıyor, bu muhtemelen yakında değişecek.

Bu arada, Diablo 4 seviye sınırı ve kampanya uzunluğu hakkında bilmeniz gereken her şeye, kapsamlı bir Diablo 4 sınıfları listesine ve oyunun lansmanından önce Diablo 4 çapraz oyununun bir dökümüne sahibiz.oyun-2