Bu kripto borç verme borsası platformu daha fazla çalışanı işten çıkardı

Kripto borç verme borsası kripto.com ikinci turda daha fazla çalışanı işten çıkardı ve bu sefer, küresel kripto erimesi derinleştikçe çalışanların işten çıkarılması önceki işten çıkarmadan daha kötü.

göre şifresini çöz Kaynaklara atıfta bulunulan raporda, işten çıkarmaların son turu kamuoyuna açıklanmadı.

Çağrı sırasında, “liderlik halka açılmak gibi bir niyetlerinin olmadığını ifade etti. Haziran ayındaki işten çıkarmalardan sonra, herkesin işinin güvende olduğunu ve bir daha işten çıkarma olmayacağını iddia ettikleri için üst yönetimin bir açıklama yapması pek mümkün değil” denildi. Çarşamba günü geç saatlerde, kaynaklara atıfta bulunarak.

Rapora göre, Singapur merkezli şirket bu kez insanları “borsa, uygulama ve cüzdan gibi kritik ürünlerden” kovdu.

Bir Crypto.com çalışanı LinkedIn’de “Şirket, resmi olarak 260’ı işten çıkardıklarını duyurmasına rağmen 1000’den fazla çalışanı işten çıkardıkları gerçeğini saklıyor” dedi.

Çalışan, “Şirket rehberini kaldırdılar, bu yüzden sayıların düştüğünü göremiyoruz. Bir sonraki toplantınızda davetiye listesinin 1/3’ünün devre dışı bırakılmış hesaplar olduğunu görmek moral için iyi değil” dedi.

Haziran ayında Crypto.com, yaklaşık 260 çalışanını veya işgücünün yaklaşık yüzde 5’ini işten çıkardığını duyurdu.

CEO’su Kris Marszalek şirketin yaklaşımının yol haritasına göre yürütmeye ve karlılığı optimize etmeye odaklanmak olduğunu söyledi.

“Bu, kurumsal iş gücümüzün yaklaşık yüzde 260 veya yüzde 5’ini hedeflenen azaltmalar yaparak uzun vadede sürekli ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için zor ve gerekli kararlar almak anlamına geliyor” dedi.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9