2K ve Firaxis Games, Marvel’s Midnight Suns için Scarlett Witch’i tanıtan yeni bir video yayınladı. Hero Spotlight, Scarlett Witch’in bazı yeteneklerini ve seslendirme hatlarını sergileyen 45 saniye uzunluğundadır.

Marvel’in Gece Yarısı – Suns Scarlett Witch | Kahraman Spot Işığı Fragmanı

İşte oyunun özelliklerine göre karakterin arka planı resmi internet sitesi:

İnsanlar her zaman cadılardan korkmuştur ve herkesin Scarlet Witch, Wanda Maximoff’tan korkmak için özellikle iyi nedenleri vardır. Wanda, lanetli Transya dağlarında doğdu ve doğumunda, olağanüstü gizemli enerjiyi kanalize etme potansiyelini hisseden uğursuz Kadim Tanrı Chthon tarafından işaretlendi. Bu gizli etki, Wanda’nın yeteneklerinin önceki sınırlarını paramparça etti ve gerçekliği değiştiren kaos büyüsünü gerçekten serbest bıraktı.

İçinde dalgalanan gücü kontrol etmek isteyen Wanda, antik cadı Agatha Harkness’in vesayeti altına girdi. Ancak, trajik bir kaza Wanda’yı Manastır’dan ayrılmaya zorladı ve şu anda Yüce Büyücü Doktor Strange’in altında çalışıyor. Başkalarının başından beri ondan korkmakta haklı olduğuna ve karanlık mirasına yenik düşmenin kaçınılmaz olduğuna giderek daha fazla ikna oluyor.

Marvel’s Midnight Suns için çok sayıda oynanış açıklamasını ve kahraman spot ışığı videolarını burada bulabilirsiniz. Marvel’s Midnight Suns 2023’te Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC için çıktığında Scarlett Witch’in yeteneklerini kendiniz test edin.oyun-6