WEB TOON ve Riot Games, yaratıcıların VALORANT temsilcisi “Fade” ve onun mevcut sesli draması “The Sting” hakkında kendi yorumlarını betimleyen orijinal sanat eserleri ve web çizgi romanlarını gönderebilecekleri bir VALORANT hayran yarışmasına ev sahipliği yapmak için bir araya geliyor. Daha önce yayınlanan sesli drama resmi hikayeyi sundu ve şimdi VALORANT hayranları ve yaratıcıları “The Sting” hikayesini kendi yaratıcı görsel tarzlarıyla görsel olarak yeniden hayal edebiliyorlar. Hayranlar sanat eserlerini veya 20 panellik web çizgi romanlarını 23 Ağustos – 18 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında WEBTOON’a gönderebilirler. WEBTOON ve Riot Games’ten bir jüri heyeti, başvuruları inceleyip değerlendirecek ve on kazananla sonuçlanacak.

WEBTOON Dijital ve Ortaklıklar Direktörü Jini Cho, “WEBTOON, çizgi romandaki en büyük yaratıcılardan, oyunlardan ve fandomlardan bazılarına ev sahipliği yapıyor ve Riot Games, oyun ve e-spordaki en büyük oyunlardan bazılarına ev sahipliği yapıyor” dedi. “Küresel topluluklarımız, ilgi çekici bir görsel ortam aracılığıyla anlatılan inanılmaz aksiyon hikaye anlatımını seviyor. WEBTOON içerik oluşturucu topluluğunun VALORANT’ın ‘The Sting’ hikayesine getirdiği yaratıcılığı görmek için sabırsızlanıyorum.”

Yarışma, dört Büyük Ödül kazananı, bir Halkın Seçimi kazananı ve beşi de dahil olmak üzere toplam on kazananı ödüllendirecek. İkinciler-Up kazananlar. Dört Büyük Ödül sahibi ve bir Halkın Seçimi kazananı, VALORANT’ın Premium İçerik ekibinin üyeleriyle, gelecekte dahil edilecek yeni bir Gun Buddy için sorular sorabilecekleri ve fikirlerini tartışabilecekleri bir saatlik sanal beyin fırtınası oturumu alacaklar. VALORANT Savaş Bileti. Tüm on kazananlar WEBTOON ve VALORANT sosyal medya sayfalarında ve VALORANT’ın topluluk güncelleme sayfasında yer alacak.

TARİH

  • 23 Ağustos – 18 Eylül Giriş Dönemi Açık
  • 19 Eylül – 29 Eylül – Taraftar ve Hakim Oylaması
  • 5 Ekim – Kazananlar WEBTOON ve VALORANT sosyal medya sayfalarında Açıklandı

Nasıl girileceği, giriş şartları, nasıl oy verileceği hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin. WEBTOON’daki yarışma sayfası.

Kaynak: Basın Bülteni

Yazar hakkında


oyun-4