Nintendo Switch Online ücretsiz oyun kataloğuna eklenecek bir sonraki N64 oyunu açıklandı. İlk olarak 1996 yılında piyasaya sürülen Wave Race 64, 19 Ağustos Cuma gününden itibaren Nintendo Switch Online + Expansion Pack abonelik teklifine geliyor.

Aşağıda, oyunun bu hafta piyasaya sürülmesinden önce eğlenmek için nostalji dolu bir fragman var. Oyun, 1992’deki Game Boy için Wave Race’in devamı niteliğindedir ve adından da anlaşılacağı gibi, kafa kafaya oyun için çok oyunculu bir moda sahip bir jet ski yarış oyunudur. Shigeru Miyamoto kendisi üretti.

Oyun daha önce Wii ve Wii U’da Virtual Console için yeniden yayınlanmıştı. Bir başka oyun olan Wave Race: Blue Storm, Game Cube’a 2001 yılında geldi.

Switch Online + Expansion Pack üyeleri için N64 oyun kataloğu zaten Banjo-Kazoiie, The Legend of Zelda: Ocarina of Time ve Majora’s Mask, Super Mario 64, Mario Kart 64, Mario Golf ve daha pek çok oyun içeriyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1