Vivo V25 Pro, 17 Ağustos’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Lansman öncesinde, akıllı telefonun iddia edilen pazarlama görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Görüntülerde V25 5G ve V25e’nin yanında Vivo V25 Pro görülüyor. İddia edilen pazarlama görüntüleri, Çin akıllı telefon markası ile futbol yönetim organı arasında bir ortaklık olduğunu düşündüren FIFA Dünya Kupası Katar 2022 logosunu da ortaya koyuyor. Şirket daha önce ahizeyi renk değiştiren bir geri dönüşle alay etmişti.

Tipster Paras Guglani (@passionategeekz), içinde işbirliği 91Mobiles ile yakında çıkacak olan Vivo V25 Pro’nun iddia edilen pazarlama görüntülerini sızdırdı. Görüntüler ayrıca iki Vivo akıllı telefonu daha gösteriyor, V25 5G ve V25e. Vivo V25 Pro’nun iddia edilen pazarlama görsellerinde, Vivo ile turnuvanın organizatörleri arasında bir ortaklık olduğunu düşündüren FIFA World Cup Qatar 2022 logosu da görülüyor.

Bir başka iddia edilen pazarlama görselinde, Vivo V25 Pro ve V25 5G’nin teknik özellikleri listelenmiştir. Rapora göre Vivo V25 Pro, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 64 megapiksel Ultra-Sensing birincil arka kameraya sahip olacak. Genişletilmiş RAM olarak 8 GB kullanılmayan depolamayı kullanma desteğiyle birlikte 12 GB’a kadar RAM’e sahip olacağı bildiriliyor. Rapora göre, yakında çıkacak olan Vivo el cihazının ekranı 120Hz yenileme hızına sahip olacak. 66W hızlı şarj desteği ile 4.830mAh pil paketlediği söyleniyor. Telefon, iddia edilen görsele göre Surfing Blue ve Starlight Black renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak.

vivo v25 pro 5g pazarlama resimleri 91mobiles paras guglani Vivo V25 Pro

Fotoğraf Kredisi: 91Mobiles/ Paras Guglani

Öte yandan, Vivo V25 5G’nin aynı 64 megapiksel birincil arka kameraya sahip olacağı bildiriliyor. Rapora göre, 8GB RAM ve 8GB genişletilmiş RAM desteği ile donatılacak. Ön tarafta ise 50 megapiksellik Eye Autofocus selfie kamerasına sahip olduğu söyleniyor. Vivo V25 5G’nin 44W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil paketleyeceği bildiriliyor. İddia edilen pazarlama görselleri ayrıca Vivo V25 5G’nin Sunrise Gold ve Diamond Black renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Vivo V25 Pro ve V25 5G’nin hem iddia edilen pazarlama görüntüleri, hem de iki el cihazının yalnızca arka panelini gösteriyor. Benzer bir arka kamera modülü öneriyorlar. İkisi arasındaki tek fark, V25 5G’nin dokulu arka paneli ve Vivo V25 Pro’nun üçüncü kamera sensörünün yerleşimi. Üçlü arka kamera kurulumu, V25 Pro’daki üçüncü kameranın kamera modülünün gövde rengindeki çenesine yerleştirilmesi dışında neredeyse aynıdır.

Çinli akıllı telefon markası, Vivo V25 Pro’nun 17 Ağustos’ta saat 12’de Hindistan’da piyasaya sürüleceğini zaten duyurdu. Geçmişte Vivo, yaklaşmakta olan telefonun renk değiştiren bir arka panele sahip olacağını da doğrulamıştı. Ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 3D kavisli bir ekrana sahip olacak. Telefon, MediaTek Dimensity 1300 SoC tarafından desteklenecek. İddia edilen pazarlama görsellerinin sızdırdığı özelliklerle aynı olan pil ve şarj desteği de doğrulandı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8