TechCrunch, Minneapolis, Minnesota merkezli özel bir TechCrunch Live’a ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyor. 7 Eylül’de TechCrunch Live, bölgedeki en iyi girişimlerden ve yatırımcılardan bazılarına yer verecek. Umarım bize katılabilirsin. Her TechCrunch Live gibi etkinlik ücretsizdir. Buradan kaydolun.

Panellerden birinde bölgedeki en etkili iki yatırımcı yer alıyor: Bread & Butter Fund’ın Yönetici Ortağı Mary Grove ve Rally Ventures’ın Genel Müdürü Justin Kaufenberg. Bu ikisi arasında, etkinlik müdavimleri Minneapolis’te ne tür girişimlerin geliştiğini ve şu anda kimin çek yazdığını duymayı bekleyebilir.

Her ikisi de kendi fonları Minneapolis ekosisteminde liderdir ve başlangıç ​​fonlarının adil bir payını oluşturur. Ancak fırsatlar ve zorluklar devam ediyor ve bu özel TechCrunch Live etkinliğinde büyüyen başlangıç ​​sahnesinden bahsedeceğiz.

Bu panel etkinlik gündeminin sadece bir parçası. Ayrıca Minn merkezli startup, Dispatch ve kurucusu/CEO’su Andrew Leone ve Rise of the Rest yatırımcısı Anna Mason ile özel bir konuşmaya ev sahipliği yapıyoruz. Bu hafta başka bir panel açıklanacak!

Şehrin neler sunabileceğini vurgulamaya yardımcı olmak için, etkinlikte yer alacak yeni şirketler arıyoruz! Geçmişteki City Spotlights gibi, bu da VC’lere satış yapan yerel Minneapolis girişimleriyle bir sunum yapacak. Kazanan, TechCrunch Disrupt 2022’de ücretsiz sergi alanı içeren Startup Battlefield 200’e hızlı bir şekilde ulaşıyor. Buraya uygula.

TechCrunch Live, erken satış konuşmaları, fon yaratma ve yeni başlayanların karşılaştığı benzersiz zorluklar hakkında konuşan en iyi kurucuları ve yatırımcıları içeren haftalık bir etkinlik dizisidir. Önceki bölümleri buradan izleyin.genel-24