Bir iblis heykelinin yanında bir grup ölü rahibe yatıyor.

Görmek? Kötü rahibeler,
Ekran görüntüsü: CW

Roberto Aguirre-Sacasa yıllardır çok meşgul bir adamdı; şu anda giydiği şapka yığını arasında her ikisinin de baş yapımcı şapkaları var. Riverdale ve Küçük sevimli yalancılar kopup fırlamak Doğuştan gelen günah. Şimdi korkunç gücünü iki TV evrenini bir araya getirmek için bir araya getirmek için kullandı.

En son bölümünde Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Günah, yeni nesil yakışıklı yalancılar, OG yalancılarının evi olan Rosewood’a gittiler, ancak Rosewood’un Radley Sanatoryumu sakinlerinin bir otele dönüştürüldüğünde “Riverdale’deki Sisters of Quiet Mercy’ye gönderildiklerini” keşfettiler. Oradaki rahibeler gibi bu hastalar için kötü haber. sonunda toplu intihar eden uyuşturucu satıcıları, ama yine de iki gösteri arasında oldukça kesin bir bağlantı. Aguirre-Sacasa’nın dediği gibi TV Hattı:

“Biz sadece o satırı yazdık. Referans vermemize izin verilmeyeceğini varsaydım. Riverdale, çünkü tamamen farklı bir evrende, ama içinde kaldı. Yani, evet, sanırım aynı evrende var. … Bu, aralarında en büyük Paskalya yumurtası olan Rosewood’a giden bir bölümdeki eğlenceli bir Paskalya yumurtasıydı.”

Tam açıklama: İlkinin her dakikasını gördüm Küçük sevimli yalancılar uğursuz, sabunlu, gülünç zevkler vaat edilmiş televizyon dizileri. Bunlar çok az ve çok uzaktı, ama Riverdale sonunda umduğum her şeyi teslim ettim PLL ve daha fazlasını sağlayacaktır. (Şöyle böyle, böyle çok daha fazlası.) Dürüst olmak gerekirse, tüm sezonun tüm kıvrımlarını, dönüşlerini ve çılgınlığını ekleseydiniz Küçük sevimli yalancılarmuhtemelen bir buçuk bölüme eşit olurdu Riverdale. tek söylediğim şu Doğuştan gelen günah parçası olmaktan onur duymalıdır. Riverdale-ayet ve gösteri 50’lerde sıkışıp kalan çok öfkeli bir Jughead’in önüne geçerse bunu asla affetmeyeceğim.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7