Steam’in Guild Wars 2 lansmanı nihayet burada ve tüm zamanların en iyi MMORPG’lerinden birini daha da fazla oyuncu için erişilebilir hale getiriyor. İşte lansmanı hakkında bilmeniz gereken her şey.

2022’ye bir patlama ile başlayan Guild Wars 2: End of Dragons, ArenaNet’in asırlık destanına yeni bir soluk getirdi. Oyuncuların nihayet Doğu’dan ilham alan bir teknoloji cenneti olan Cantha’nın Yeşim renkli kıyılarına adım atmalarına izin vererek, aynı zamanda balık tutmayı, grev görevlerini ve tabii ki o kuşatma kaplumbağası bineğini tanıttı.

End of Dragons’ın başarısının ardından ArenaNet, Guild Wars 2’nin yakın gelecekte Steam’de piyasaya sürüleceğini ve aynı zamanda yeni bir genişleme paketinin sunulacağını duyurdu.

İkonik MMORPG, Valve’in oyun platformunu birkaç hafta içinde süsleyeceğinden, Guild Wars 2’nin Steam’deki ilk çıkışının beklenenden biraz daha erken olduğu ortaya çıktı.

Guild Wars 2 Steam çıkış tarihi

Guild Wars 2 Steam’de yayınlandı 23 Ağustos 2022 12PM PST / 3PM EST / 20PM BST / 9PM CEST’de, oyunun bir üçüncü taraf web sitesinde ilk kez piyasaya sürüldüğünü işaret ediyor. Oyuncular bunu önceden dilek listesine alabilecekler.

Ayrıca yeni bir içerik paketi de alabileceksiniz. Oyunun tüm genişletmelerini ve her yeni bölüm arasında anlatı köprüsü görevi gören beş Living World sezonunu içerir.

Paketi satın almak sizi 99.97 $ / 86.97 £ geri getirecektir; bu, kağıt üzerinde çok fazla görünebilir, ancak çok büyük miktarda içerik içerir.

Sevin, Guild Wars 2 oyuncuları, dualarınız cevaplandı ve heyecanlı zamanlar sizi bekliyor! O zamana kadar biraz zaman öldürmek istiyorsanız, PC’deki en iyi ejderha oyunları listemize ve yakında çıkacak tüm büyük PC oyunlarına göz atın – zaman uçup gidecek!oyun-2