Beğendiğiniz her şarkıyı / albümü bir medya oynatıcıya aktarmadan önce manuel olarak indirmek zorunda kaldığınız günleri hatırlıyor musunuz? Biz de. Spotify, her zamankinden daha uygun (ve çok daha ucuz) hale getirerek müzik dinleme şeklimizde devrim yarattı.

Spotify’a bağlanmak çok kolay ve görünen o ki yayın devi bu gerçeği çok iyi biliyor. Bu nedenle platform şimdi ücretsiz deneme süresini 3 aya kadar uzatıyor. Referans olarak, daha önce ücretsiz deneme süresi sadece 1 aydı. Spotify bu bilgiyi şurada paylaştı: resmi bir blog yazısıo zamandan beri MacRumors tarafından kapsanan özel bir makale.

Peki bu 3 aylık deneme süresi tam olarak nasıl işleyecek? Basitçe söylemek gerekirse, bir hesap oluşturduktan sonra ilk kez kullanan kullanıcılar, yeni aboneliklerinin ilk üç ayı boyunca faturalandırılmayacaktır. İlk ödeme üçüncü ayın sonunda yapılacaktır.

Ayrıca, deneme süresi içinde herhangi bir nedenle yayın hizmetinden memnun kalmazlarsa, kullanıcılar bu süreçte herhangi bir ücret ödemeden aboneliklerini iptal edebilecekler. Özünde, bir kullanıcı üç aylık işaret geçmeden önce vazgeçerse, akış için harcanan zaman neredeyse ücretsiz olacaktır.

Daha uzun deneme süresi, artık Spotify’ı kullanmayan eski kullanıcıları da kapsar (punto amaçlı). Yaklaşık 9,99 ABD doları karşılığında, eski aboneler tam üç aylık akış elde edebilecekler (yani ayda 4 dolardan az). Ancak bir yakalama var. Bu teklif yalnızca aboneliklerini 15 Temmuz 2022’den önce iptal etme kararı veren kullanıcılar için geçerlidir.

Yeni uzatılmış deneme süresi 135 pazarda geçerli olacak ve teklif 11 Eylül’den sonra yürürlüğe girecek. Bu sizi Spotify’a bir şans vermeye ikna etmezse, hiçbir şey olmaz.telefon-1