Ordu-2022 forumunda, Rostec’in bir parçası olan KRET şirketi ilk kez yeni bir gelişme gösterdi – park için duvara monte bir elektrikli şarj istasyonu.FORA şarj istasyonları, KRET’in bir parçası olan Ryazan Enstrüman Üretim Tesisinde üretilmektedir. Basın servisine göre, 22 kW gücündeki FORA EZS-AC duvara monte elektrikli şarj istasyonları ekonomiktir ve alternatif akımla araçları şarj etmek için tasarlanmıştır. Bu, sürücü kendi işiyle meşgulken sık ziyaret edilen yerlerde kullanışlıdır.

Tasarım, elektrikli aracın şarj durumu hakkında bilgi görüntüleyen bir dijital ekran sağlar. Kullanıcılar ayrıca bir mobil uygulama üzerinden süreci takip edebilecekler. Hem yer üstü otoparklarda hem de yer altı otoparklarında toz ve neme karşı korumalı (IP54) vandalizme karşı paslanmaz çelik gövdeli istasyonların kullanılması beklenmektedir.

Rusya'da elektrikli araçlar için duvara monte bir şarj istasyonu sunuldu

Duvara monte şarj istasyonuna ek olarak forum, seri üretilen 50 kW kapasiteli iki elektrikli aracı aynı anda şarj etmek için bir FORA EZS-DC DC istasyonu sunuyor. Şirket şu anda 150 kW’lık bir şarj istasyonu geliştiriyor.genel-22