Pixel Watch'ın bir görüntüsü

Google’ın Pixel Watch’ı yalnızca 24 saatlik vaat edilen pil ömrüne sahip olabilir.
resim: Google

Samsung’un en yeni lansmanı ile Galaksi İzle 5 akıllı saatler, merak ediyoruzgelen Google Piksel Wtutturmak savaşma şansı olacak. Göre 9to5Google‘nin Fitbit APK’sına yaptığı son baskı, özellikle tahminler piksel Watch’s pil ömrü olacak Samsung’un reklamlarının sadece bir kısmı doğru çıkıyor.

Geçen hafta, 9to5Google, sürüm 3.65 güncellemesini resmi sürüme dönüştürdü. Fitbit Android uygulaması Pixel Watch’a bitişik herhangi bir şey için etrafı koklamak için. Pixel Watch için bir “akşam şarjı hatırlatıcısı” olduğunu kanıtlayan kod buldular. Esasen, pil seviyesi geceyi geçiremeyecek kadar düşükse, “uyku vakti hedefinizden” önce saatinizi şarj etmek için bir bildirim için onu açarsınız. Bu kesinti %30 pil seviyesindebu bize 8 saatin Pixel Watch’ın ömrünün %30’u olabileceği konusunda kaba bir fikir veriyor, ancak orada kesinlikle biraz kıpırdama odası var..

Bu büyük bir meyve suyu parçası, özellikle de en modern akıllı saatler Seni bekliyoruz saat açıkken uyumak metrikleri toplamak için. Samsung’un Galaxy akıllı saatlerinin etrafındaki pazarlama, genellikle geceyi REM döngülerinizi izlemek için yeterli meyve suyuyla geçirebilmeniz olmuştur. Bu nedenle, ebeveynliğimin ilk haftalarında Wear OS tabanlı olmadan önce Galaxy Watch Active’e güvendim: gece beslemeleri arasındaki uykumun kalitesini anlamak için.

Fitbit uygulaması burada kullanmak için ilginç bir ölçümdür. Google, şirketi 2017’de satın aldı ve fitness uygulamasının DNA’sının bir kısmının bu yeni giyilebilir donanıma gömülü olduğunu görmeyi bekliyorduk. Ve Pixel Watch çalışırken dedikodu şarja ihtiyaç duymadan önce 24 saate kadar kullanım ömrüyle başa çıkmak için, izleme için tüm sensörler açıkken bunun ne kadar az olacağı merak konusudur. Örneğin Galaxy Watch 5, 50 saate kadar pil ömrü vaat ederken, normal bir Fitbit Charge 5 bandı, GPS’i kapattığınız sürece ortalama bir haftaya kadar idare edebilir.

Akıllı saatlerin ve spor bantlarının sıklıkla kullanıldığı doğru olsa da onlardan daha fazlasını vaat et teslim ederken, bu kadar küçük cihazlar için pil optimizasyonunun büyük bir zorluk olduğu da doğru. Anekdot olarak konuşursak, hala LTE’li Galaxy Watch 4’ümün ne kadar pil kapasitesi olduğunu merak ediyorum, hepsi l’yi açıp açmamam gibi faktörlere bağlı olduğundano zaman veya eğer arka planda asılı bir uygulama var. Geçen yaz piyasaya çıktığından beri saat bende.

Pixel Watch, belirli ihtiyaçlara uygun bir akıllı saat arayanlardan daha sıradan kullanıcılar için ayarlanmış olabilir. Olarak Sınır Pixel Watch pil söylentileri ilk başta ortaya çıktığında, fitness saatlerinin ciddi izleme için üretildikleri için pille daha uzun süre dayanma eğiliminde olduklarına dikkat çekti. Samsung’un akıllı saatleri daha makul bir fiyat noktasında rekabet etmek için güçlü, ancak Galaxy Watch 5 Pro modelinde bile, fiziksel egzersizi izlemek için kullanacak kişiyi barındırmak için daha büyük bir pil var.

Yalnızca bir veya iki ay içinde Pixel Watch hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız; bu, Google’ın Piksel 7 ve aksesuarları. Doğrulanmamış gerçeklere dayanan pil ömrü hakkında endişelenmenize gerek yok, ancak Pixel Watch ile ilgili size bir tane almanız için ilham verecek şeyin ne olduğunu ve daha uygun başka bir giyilebilir cihaz olup olmadığını düşünebilirsiniz.genel-7