Paytm, akıllı PoS cihazlarını dağıtmak için Samsung mağazalarıyla ortaklık kuruyor

Dijital finansal hizmetler firması ödeme ile ortak olduğunu söyledi SAMSUNG Akıllı ödemelerin yanı sıra kredi hizmetini kolaylaştırmak için Hindistan genelinde mağazalar Paytm Faturalı satış noktası cihazlarının dağıtımı yoluyla. Ortaklık, ülkedeki herhangi bir yetkili mağazadan Samsung cihazları (dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, televizyonlar, akıllı saatler vb.) satın alan tüketicilerin Paytm ödeme araçlarıyla ödeme yapmalarını sağlayacak. UPIcüzdan, şimdi satın al, sonra öde şeması, banka kartları ve kredi kartları.

“Çevrimdışı ödeme pazarında inovasyonu desteklemeye devam ediyoruz ve satıcılar PoS (Satış Noktası) cihazlarımızla daha yüksek müşteri sadakati sağlayabiliyor. Samsung mağazalarıyla yaptığımız ortaklık, akıllı ödemelerin kolaylığını daha da genişletmemizi sağlayacak. müşteri tabanı” dedi Bhavesh GuptaPaytm CEO-Ödünç Verme ve Başkan Ödemeleri.

Paytm, faturalı veya şimdi al-sonra öde hizmeti aracılığıyla ayda 60.000 Rs’ye kadar kredi limiti sağlayacak. Ayrıca müşterilere Paytm’in finans kurumu ortakları aracılığıyla Rs 2 lakh’a kadar kişisel kredi kullanma seçeneği sunacak.

Paytm, Temmuz 2022 itibariyle ülke genelinde 4,1 milyon cihaz dağıtarak çevrimdışı ödemelerde lider olduğunu iddia ediyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9