Epic Games, Dragon Ball ile ortaklığıyla ilgili olarak Fortnite’ta görmeyi bekleyebileceğiniz tüm yeni içerikleri açıkladı. Yeni görünümlerin yanı sıra Fortnite’da bugünden itibaren çok daha fazla Dragon Ball içeriği mevcut. Aşağıda yayınlanan tüm detayları okuyabilirsiniz.

Fortnite x Dragon Ball İçeriği

Fortnite dünyası böyle bir güç görmedi! Dört güçlü ve ikonik Dragon Ball Super karakteri, Son Goku, Vegeta, Bulma,

SONSUZ SHENRON! İSMİYLE SENİ İLERİ ÇAĞRIYORUM!

Yeni bir “Güç Serbest Bırakıldı!” Görevler ve ödüllerle dolu sekme oyuna geldi. Tüm oyunculara açık olan bu yeni etkinlik sayfası, siz Battle Royale ve Dragon Ball Adventure Island deneyimlerinde sınırlı süreli yeni Dragon Ball Görevlerini tamamlarken yükselen Güç Seviyenizi takip ediyor.

Yedi set Görev becerilerinizi güç, çeviklik, odaklanma ve daha pek çok konuda test edecek. Tamamladığınız her eğitim seti ile bir Dragon Ball kazanacak ve Güç Seviyenizi yükselterek Dragon Radar Back Bling, İfadeler, Spreyler ve Savaş Bileti seviyeleri gibi harika ödüllerin kilidini açacaksınız.

Eğitiminizi tamamlayın, yedi Dragon Ball’un hepsini toplayın ve Shenron Planör’ü puanlayacaksınız!

TR Fortnite Dragon Ball Shenron Planör

Power Unleashed Questleri ve ödülleri şu tarihe kadar mevcut olacak: 30 Ağustos 2022, 04:00 ET.

Lütfen oyun içi ödüllerin Dragon Radar Geri Bling ve Shenron planör Power Unleashed’a özel değildir ve daha sonra Öğe Mağazasında satın alınabilir.

KURULLARA KARŞI SAVAŞ

Fortnite Dragon Ball Karşı Panolar

En güçlü dövüşçüler her zaman kendilerini test ediyor – tanıtıyor Kartlara Karşı!

Versus Boards, sizi ve rakip bir oyuncuyu adanın en güçlüsü olma mücadelesinde karşı karşıya getiriyor! Her iki oyuncu da Adadaki bir Tahta ile etkileşime girerek bir savaşa girmeli ve rakibiniz seçildiğinde, her ikiniz de diğerinin haritasında ortaya çıkacaksınız. O zaman sadece beş dakikanız olacak rakibini yen ve zaferi talep et!

Versus Boards, geçici olarak Bounty Board’ların yerini aldı ve Bounty Board’ların daha önce olduğu yerde bulunabilirler.

BATTLE ROYALE’DE DAHA DA ÖTESİNE GİDİN

Fortnite Dragon Ball Kamehameha ve Nimbus Cloud Kintoun Oynanış

Battle Royale’de Kamehameha ve Nimbus Cloud (Kintoun) öğeleriyle Son Goku’nun güçlerini kullanın!

Her maç boyunca Capsule Corp tarafından icat edilen teslimatlarda gökten düşen, kamehameha ve yolunuza çıkan herkese yıkıcı bir enerji ışını fırlatın ya da Nimbus Bulutu (Kintoun) adanın etrafında uçmak için. Fırtına kapanırken daha fazla kapsül görünecek, bu yüzden epik hesaplaşmalara ve gücünüzün testlerine dikkat edin!

Not: Kamehameha ve Nimbus Cloud (Kintoun) öğeleri, aşağıdakiler dışında Rekabetçi (Arena veya Turnuva) çalma listelerinde değildir. Güç Turnuvası.

BULMA BUL!

Fortnite Dragon Ball Kame Evi ve Bulma

Anakara Adasının kıyısındaki çok küçük bir adada, şimdi Kame evini bulacaksınız 🌴! İkonik Dragon Ball konumuna göz atın ve – bazı Barlarınızdan ayrılmaya hazırsanız – etrafta dolaşan Bulma ile sohbet edin, çok güçlü öğeler sağlamaya hazır.

DRAGON BALL SÜPER BÖLÜM FESTİVALİ

Fortnite Dragon Ball Süper Bölüm Festivali

16 Ağustos’tan 17 Eylül 2022’ye kadar, Dragon Ball Super serisinin hayranları ve onu ilk kez keşfedenler, ekibin oluşturduğu bir yolcu gemisine binebilir. Vysena Stüdyolarıizlerken rahatlamak için Dragon Ball Süper bölümler!

bulabilirsin Dragon Ball Süper Bölüm Festivali Keşfet’te veya aşağıdaki Ada kodlarından birini kullanarak belirli bir bölümü izleyebilirsiniz:

Dragon Ball Super – Bölüm 09: Beklediğiniz için teşekkürler Lord Beerus! Sonunda Süper Saiyan Tanrı Doğuyor! (Ada Kodu Çok Yakında).

 • Shenron, Süper Saiyan Tanrısını ortaya çıkarmanın yolunun, beş dürüst Saiyan’ın ruhlarını başka bir doğru Saiyan’a dökmesi olduğunu söylüyor. Ancak birine dönüşmek, gemide sahip olduklarından daha fazla Saiyan gerektirir – Videl bir sürpriz ortaya çıkarana kadar!

Dragon Ball Super – 10. Bölüm: Bize Göster Goku! Süper Saiyan Tanrı’nın Gücü!! (Ada Kodu Çok Yakında).​

 • Goku, Süper Saiyan Tanrı’ya dönüşmeyi başardı ve şimdi, Dünya’nın kaderi için bire bir savaşta Yıkım Tanrısı Beerus’a meydan okuyor. Ama Süper Saiyan Tanrısı o kadar güçlüdür ki, Goku gücünü düzenleyemez veya kendini tamamen kontrol edemez. Gerçek savaş başlıyor!

Dragon Ball Super – Bölüm 11: Devam edelim Lord Beerus! Tanrıların Savaşı! (Ada Kodu Çok Yakında).

 • Güçleri çoğunlukla kontrol altında olan Goku, savaşı hızlandırır. Savaşları stratosferin üst sınırına doğru ilerler ve Beerus, Goku’nun gücünü uyandırmak için acımasızca Goku’nun peşine düşer. Yaraları iyileşse bile, Beerus’un gerçek gücünü kaldırabilecek mi?

Dragon Ball Super – Bölüm 13: Goku, Süper Saiyan Tanrısını Aş! (Ada Kodu Çok Yakında).

 • Goku, büyüyen güçleri ile Beerus’u şaşırtmaya devam ediyor. Birbirleriyle tam güçte savaşmaya başlarlar, ancak Goku’yu çevreleyen Süper Saiyan Tanrı aurası yavaş yavaş kaybolur ve sonunda normal bir Süper Saiyan’a geri döner. Goku’nun kazanma şansı var mı?

Dragon Ball Super – 81. Bölüm: Bergamo the Crusher, Goku’ya Karşı! Wild Blue Yonder’a Kimin Gücü Ulaşıyor?! (Ada Kodu Çok Yakında).

 • Evren 9 üçüncü savaşçısı, Zen-Oh’u, kaybolan evrenleri varoluştan silmeye ikna etmeye çalışır. Zen-Oh kabul eder, ancak bir şartla: Evren 9 sergi maçını kazanmalı. Ancak, Goku savaşı durdurursa, tüm evrenler yıkımın kaderini yaşayacak!

Dragon Ball Super – 98. Bölüm: Ah Belirsizlik! Bir Evren Çaresiz!! (Ada Kodu Çok Yakında).

 • Turnuva başından beri bir kargaşa haliydi. Evren 7’deki Goku ve ekibi hızla diğer evrenlerin hedefi haline geldi. Ekibinden yalnız kalan Goku, birçok rakip tarafından kuşatıldı. Ancak Vegeta araya girdiğinde, oyun alanı aniden çok daha düz görünüyor!

DRAGON BALL MACERA ADASI

Fortnite Dragon Ball Macera Adası

19 Ağustos 2022’den itibaren Dragon Ball toplama macerasına çıkmaya hazırlanın.

Dragon Ball’daki ikonik yerlerden ilham alarak keşfedin. Nimbus Bulutu’nda (Kintoun) bir halka rotasında uçun Kami’nin Sarayıyemek hazırla Goku’nun Evive bir engel parkurundan geçmek Ruh ve Zaman Odası. Bunlar, Ejder Toplarını toplama görevinde karşılaşacağın zorluklardan sadece birkaçı.

Hazır olduğunuzda, oyuncuya karşı açık bir savaş arenası olan “Tenkaichi Budokai”de gücünüzü test edin veya keşfetmeye devam edin!

GÜÇ TURNUVASI

Gücünüzü kullanın ve 18 Ağustos 2022’de Rekabetçi oynatma listesinde tüm bölgelerde gerçekleşen Güç Turnuvasında serbest bırakın! Aşağıdaki ödülleri kazanma şansı için bu Battle Royale İkili turnuvasında yarışın:

Fortnite Dragon Ball Güç Turnuvası

ÖDÜLLER

 • Ana Lider Tablosunda ilk %50: Kızgın Vegeta İfadesi
 • Ana Skor Tablosunda Kazanılan 8 Puan: Goku’nun Kanji Afiş Simgesi
 • Kamehameha ile Elemelerden Kazanılan 3 Puan: Beerus Yeme Spreyi

Fortnite Dragon Ball Güç Ödülleri Turnuvası

Bölgenizin üç saatlik zaman aralığında en fazla on Fortnite maçı oynayın. Her bölge için belirli etkinlik zamanlaması şu anda oyundaki Rekabet sekmesinde bulunabilir.

Güç Turnuvası ayrıca, güçlü Kamehameha ile oyuncuları ortadan kaldırmak için ek bir Kamehameha Liderlik Tablosuna sahip olacak! Beerus Yeme Spreyi kazanmak için 3 Kamehameha eleme puanı kazanın.

Oyuncular olmalı 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama Katılmak için Epic hesaplarında etkinleştirildi ve doğrulandı, ayrıca hesap seviyesi 50 veya üzerinde olmak. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde bulabilirsiniz.) Tüm ayrıntılar ve uygunluk gereksinimleri için lütfen şuraya bakın: Güç Turnuvası Resmi Kuralları sayfası.

DRAGON BALL ÜRÜN MAĞAZASI

Şimdi Ürün Mağazasında Mevcut!

SON GÖKU

Onu birçok düşmandan koruyan Dünya’da büyümüş bir Saiyan. Saiyan adı Kakarot. Dövüşmeyi sever ve rakibi ne kadar güçlüyse o kadar heyecanlanır! Güç Turnuvası’nın ardından, evrende henüz karşılaşmadığı birçok güçlü dövüşçü olduğunu keşfeder ve daha yüksek bir seviyeyi takip etmek için eğitim alır.

(Süper Saiyan, Süper Saiyan Mavisi, Ultra İçgüdü alt stilleri ve yerleşik ifade ile birlikte gelir: Goku’nun Şarjı Doluyor.*Evrensel Şarj Etme İfadesi ayrı satılır)

Dragon Ball Goku Fortnite Eşya Mağazasında

VEGETA

Goku ile yoğun bir rekabeti paylaşan gururlu bir Saiyan prensi. Bir zamanlar zalim ve kötü bir savaşçıydı, ancak Goku ile savaştıktan sonra iyi bir kalp kazandı.
Vegeta, Goku’yu yenmek için antrenman yapar, ancak Güç Turnuvası’nın ardından yeniden canlandırıldıktan sonra Frieza tarafından tehdit edildiğini hisseder.

(Süper Saiyan, Süper Saiyan Mavisi ve Süper Saiyan Mavisi Evolved alt stilleri ve yerleşik ifade ile birlikte gelir: Vegeta’nın Şarjı. *Evrensel Şarj Etme İfadesi ayrı satılır)

Fortnite Eşya Mağazasında Dragon Ball Vegeta

BULMA

Goku’nun tanıştığı ilk arkadaş. Bulma, Goku ve arkadaşlarıyla Dragon Balls’u arar ve sık sık onları beladan kurtarır.
Dragon Radar’ın mucidi olan Capsule Corporation’ın iyi yetiştirilmiş kızıdır ve makineler konusunda bir dahidir. O Vegeta’nın karısı ve Trunks’ın annesi.

(Laboratuvar Önlüğü alt Tarzı ile birlikte gelir.)

Fortnite Eşya Mağazasında Dragon Ball Bulma

bira

Evrendeki dengeyi korumakla görevli bir yıkım tanrısı.
Kötü bir ruh haline girerse, yakındaki tüm gezegenleri veya yaşam formlarını yok edecektir. Süper Saiyan Tanrısı ile savaşmak için Dünya’ya gittiğinde Goku ile tanışır, ancak daha sonra Goku’nun eylemleriyle birçok yöne çekilir. Lezzetli şeyler yemeyi ve uyumayı sever.

Fortnite Eşya Mağazasında Dragon Ball Beerus TR

SIRT ÇANTALARI

 • Güç Kutbu (Nyoibo): Büyükbaba Gohan tarafından Goku’ya verilen gizemli bir asa.
 • Görücü Balık: Beerus’un unutkan peygamber balığı.
 • Kamesennin’in Kabuğu: Kamesennin’in kendisi tarafından giyildi.

Fortnite Dragon Ball Kazmaları

KAZMALAR, KANATLAR VE İFADELER

 • Güç Direği (Nyoibo) Kazması: Büyükbaba Gohan tarafından Goku’ya verilen gizemli bir asa.
 • Kamesennin’in Asa Kazması: Kamesennin’in kendisi tarafından kullanılmıştır.
 • Nimbus Bulutu (Kintoun) Planörü: Kamesennin tarafından Goku’ya verilen gizemli bir nimbus bulutu.
 • Uzay Pod Planörü: Çoğunlukla gezegenleri istila etmek amacıyla kullanılır.
 • İfade Doldurma: Onlara neyden yapıldığını göster.
 • Füzyon! ha!!! ifade: Dans adımlarını hatırlıyor musun?
 • Ki Emote’u Güçlendirmek: Gücünü göster.

Fortnite Dragon Ball Kazmaları ve Planörleri

Şarj Ediliyor İfadesi iş başında:

Füzyon İfadesi iş başında:

Oyuncular ayrıca bu eşyaları paketler halinde alma fırsatına sahip olacaklar!

Fortnite Dragon Ball Goku Beerus TR

bu Goku ve Beerus Paketi Goku Kıyafeti, Güç Direği (Nyoibo) Sırt Blingi, Güç Direği (Nyoibo) Kazması, Goku’nun Şarj Ediyor İfadesi, Beerus Kıyafeti, Kahin Balığı Sırt Mührü ve Power Unleashed Yükleme Ekranı.

Fortnite Power Unleashed Yükleme Ekranı

Power Unleashed Yükleme Ekranı

bu Vegeta ve Bulma Paketi Vegeta Kıyafeti, Vegeta’nın Şarj Ediyor İfadesi ve Bulma Kıyafeti içerir.

Fortnite Dragon Ball Vegeta Bulma TR

bu Dragon Ball Dişli Paketi Nimbus Cloud (Kintoun) Planör, Space Pod Planör, Fusion içerir! Hah!! Emote, Kamesennin’in Asa Kazması ve Kamesennin’in Shell Back Bling’i.

Fortnite Dragon Ball Teçhizat Paketi TR

Kaynak: Epik Oyunlaroyun-6