bu Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, planlanmış FCC görünümlerini GE2AE, GQML3, GP4BC ve GVU6C model numaraları kisvesi altında ortaya çıkardı. MySmartPrice.

Bu, Google’ın çocuklar sınıfa döndükten ve ebeveynlerini bu konuda rahatsız etmeye başladıktan bir süre sonra onları şüphelenmeyen kafalarımıza salmaya hazır olduğunu gösteriyor. iPhone 14. Hatırlatma olarak, Pixel 6 ilk olarak orada GR1YH olarak ortaya çıktı, Pixel 6 Pro, GF5KQ model numarasını taşıyordu.

Google Pixel 7 lansmanı

Geçmiş herhangi bir gösterge ise, Google telefonları daha sonra serbest bırakacaktır. iPhone 14 serisi, Eylül ayının ortalarında bir kamera hücresi yapıyor ve hakkında söylenmiş olan son tarih, 13 Ekim Perşembe günü Pixel 7’nin piyasaya sürülmesi.
Geçen yıl Google, 28 Ekim Perşembe günü duyurusu 19 Ekim’e düşecek şekilde Pixel 6 serisini piyasaya sürdü. .

Bu sadece altı hafta uzaklıkta ve bu nedenle Google, Pixel 7 serisini tüm ihtişamıyla göstermeden önce görünüşe göre FCC ve taşıyıcı portföy onay hareketlerinden geçiyor.

Telefonların tasarımı ve bazı özellikleri, ilkbahardaki I/O konferansı sırasında Google tarafından zaten alay konusu olmuştu ve telefonlar, özellikle arkadan bakıldığında, öncekilere kıyasla gerçekten de bazı değişikliklere sahip.

Pixel 7’nin biraz daha küçük, 6,3″ diyagonal bir ekranla geldiği söyleniyor, ancak bu yuvarlak bir ayrıntı olabilir, ancak kamera çerçevesinin çerçeveye daha sorunsuz bir şekilde karışmasıyla önceki modele göre daha rafine ve kompakt bir tasarıma sahip.

Alüminyum kaplama kamera çubuğunun sonuna kadar uzanacak ve “tek bir alüminyum bloktan” yapılan Pixel 7 ile bu, normal modelin kablosuz şarj sunamayacağı anlamına gelebilir. Bu çeşitli iyileştirmelere rağmen, yeni Pixel 7’nin imza niteliğindeki yatay kamera adası şeridini ve iki tonlu gövde rengini koruması planlanıyor.

Diğer söylentilere göre, Pixel 7 ve daha büyük Pixel 7 Pro kardeşi, Galaxy S22 serisinin Exynos 2200 sistem yongasındaki yeni Samsung Exynos 5G modem ile eşleştirilmiş ikinci nesil bir Google Tensor 2 yonga seti üzerinde çalışacak.

Çok önemli Pixel 7 serisi kamera kurulumuna gelince, yine 6.7″ Pixel 7 Pro’da üçlü bir kit olacak – 50MP ana kamera, 48MP telefoto kamera ve ultra geniş lens kamera – 6.4 inç Pixel 7 periskop yakınlaştırma olmadan yapardı.telefon-1