GÜNCELLEME: Fortnite sunucuları, yeni Dragon Ball etkinlik güncellemesini battle royale’e eklemek için planlı bir bakım döneminden sonra yeniden çevrimiçi görünüyor ve “çözülmemiş bir olaya” neden oldu. Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor:

Battle Royale hayranları, Dragon Ball etkinlik güncellemesini eklemek için planlanan bakım süresinin ardından Fortnite’ın düştüğünü görüyor, ancak bir Fortnite sızıntısına göre Epic Games, görünüşe göre “çözülmemiş olay” için bir düzeltme üzerinde çalışıyor.

Dragon Ball güncellemesinin çok oyunculu nişancıya Goku, Vegeta, Bulma ve Beerus’un yanı sıra çeşitli arka planlar ve ifadeler eklemesi planlanıyor. Güncellemenin eklenmesi için planlanan kapalı kalma süresi yaklaşık olarak 03:30 AM EST’de başladı ve güncellemenin 16 Ağustos aynı gün yaklaşık 4AM’de yayınlanması bekleniyor. Bununla birlikte, bu yazının yazılmasından yaklaşık dört saat sonra Fortnite hala çalışmıyor çöpçatanlık kullanılamaz.

Şu anda Fortnite, Epic Games veya Fortnite Status sosyal medya yayınlarında güncelleme yok, ancak daha önce yaklaşan etkinliklerin ve yeni kozmetiklerin ayrıntılarını paylaşan tutarlı bir Fortnite sızıntısı olan Hypex, Epic’in şu anda bir düzeltme üzerinde çalıştığını söylüyor.

“’Çözümlenmemiş bir olay’ nedeniyle aksama süresi çok uzun sürüyor” diye yazıyorlar. “Epic’e göre bir düzeltme üzerinde çalışıyorlar!”

Dragon Ball etkinliğindeki diğer eklemeler arasında temalı bir macera adası, oyuncuların yeni bir oyun içi sekme aracılığıyla izleyebileceği Dragon Ball ile ilgili görevler ve oyuncuların seçilen Dragon Ball bölümlerini izleyebileceği çeşitli haritalar yer alıyor. Bu, sevilen anime serisine yönelik iddialı bir saygı duruşu ve muhtemelen Fortnite’ın şu anki kesintisinin nedeni olabilir.

Fortnite’a giriş yapmayı denediyseniz ve çalışmadığını gördüyseniz, yine de diğer en iyi battle royale oyunlarından birinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca en iyi çok oyunculu oyunlara yönelik rehberimiz de var, umarım Fortnite tekrar çevrimiçi olana kadar sizi baştan çıkarmaya yetecek kadar. Alternatif olarak, Fortnite ipuçları ve püf noktaları kılavuzumuz veya Fortnite’ta yaratıcı mod ve inşa etme kılavuzumuzla Fortnite’ın dönüşüne hazırlanmaya başlayabilirsiniz.oyun-2