Marvel’s Spider-Man Remastered PC’ye yeni çıkmış olsa da, onun için siyah örümcek kostümünü içeren bir mod zaten yayınlandı. Daha ayrıntılı modların çıkmasını umanlar için, Marvel’s Spider-Man Remastered PC modding aracı halka açıklandığı için yakında daha fazlasını görmelisiniz!

tarafından gönderildi jedijosh920 Nexus Mods sitesinde bu araç, modlamayı gerçekten kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. ve kullanıcıların düzenleme için oyun dosyalarını çıkarmasına ve paketinden çıkarmasına izin verir! İşte doğrudan içerik oluşturucudan resmi açıklama:

Bu mod hakkında

Marvel’s Spider-Man Remastered PC Modding Tool, oyunun varlık arşivlerindeki herhangi bir varlığı çıkarmanıza ve değiştirmenize olanak tanır. Kullanıcıların modlarını oluşturup paylaşabilecekleri ve ayrıca yükleyebilecekleri, kullanımı kolay bir mod dosya sistemine sahip olmak, mod oluşturma ve yüklemenin temelidir.

Bundan ne çıkacağını kim bilir. Belki yeni bir patron? Daha ayrıntılı Örümcek Adam kostüm çeşitleri (bu, yapılması kolay bir varsayım), Örümcek Adam’ın Gotham’da sallanabilmesi için seviyeler ayarlandı mı? Kim bilir, ama kesin olan bir şey var ki, PC oyuncuları bunu modifiye ederken kesinlikle çok eğlenecekler. Bazı ilginç modların ortaya çıktığını gördüğümüzde, okuyucularımıza bildireceğiz.oyun-6