Amazon'un Yüzüğü, MGM, viral kapı zili videolarından bir gösteri başlatmak için bir araya geldi

Amazon’a ait iki şirket—Yüzük ve Hollywood stüdyosu MGM, Ring’in kapı zili ve akıllı ev kameralarından gelen viral görüntüleri kullanarak “Amerika’nın En Komik Ev Videoları” kalıbında bir TV şovu oluşturmak için bir araya geliyor.

Yarım saatlik gösteri, “Halka Ulus,” aktör ve komedyen tarafından ağırlanacak Wanda Sykes ve 26 Eylül’de sendikasyonda çıkış yapacak, MGM söz konusu.

Stüdyo, izleyicilerin viral evlilik teklifleri, komşuları kurtaran komşular ve aptal hayvanlar gibi olağan şeyleri görmeyi beklemesi gerektiğini kaydetti.

dizi vitrinler AmazonBu kez MGM’nin “ülke genelindeki topluluklardan gelen ilginç anlar” olarak adlandırdığı şeyi vurgulamak için çeşitli iş kollarını birleştirdi.

“İki juggernaut’a sahip olan ve (daha yeni) birini diğerine karşı nasıl kullanacağını çözen bir şirketiniz var” dedi. Robert Passikoffmarka araştırma firmasının başkanı Marka Anahtarları. Senaryolu filmlerin veya şovların aksine, Ring görüntülerini kullanan bir gerçeklik dizisinin üretilmesinin muhtemelen daha ucuz olacağını kaydetti.

Gösteri ayrıca, Ring’i 2018’de 1 milyar dolara satın alan ve Ring ve ülke çapındaki polis departmanlarıyla olan ilişkisi etrafında gizlilik endişeleriyle ilgilenen Seattle merkezli e-ticaret ve perakende devi için bir markalaşma fırsatı sunuyor.

Geçen ay Amazon, şirkete göre acil durum taleplerine yanıt olarak, bu yıl kullanıcının izni olmadan 11 kez kolluk kuvvetlerine Ring kapı zili görüntülerini sağladığını açıkladı.

Amazon’un 8,5 milyar dolara satın aldığı MGM, Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Ring Nation”ın izleyicilere kameralarından insanlar tarafından paylaşılan “hayatın tahmin edilemez, iç ısıtan ve komik viral videolarının günlük dozunu” sunacağını söyledi.

Amazon sözcüsü, “Bunların çoğu daha önce çevrimiçi olarak paylaşılmıştı” Nick Schweers söz konusu. “Diğerleri doğrudan ekibe gönderildi.” Ring Nation, her video için sahibinden ve videoda tanımlanabilen herkesten veya kliplerin haklarına sahip şirketlerden izinler aldığını söyledi.

Amazon’un MGM’yi satın alma anlaşması bu yılın başlarında kapatıldı, ancak Federal Ticaret Komisyonu itiraz etme hakkının hala saklı olduğunu söyledi. Büyük Balık EğlencesiMGM’ye ait bir yapım şirketi de ortaklığın bir parçası olacak.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9