Parti için biraz geç olabilir, ancak Massive Entertainment, stüdyo tarafından araştırılan ve üzerinde çalışılan sorunların listesini içeren The Division 2 bilinen sorunlar panosunu başlattı.

Stüdyonun bunun tam liste olduğunu söylemediğini unutmayın, bu nedenle aşağıda listelenmediği için üzerinde çalışılmadığını veya araştırılmadığını varsaymayın.

The Division 2 Bilinen Sorunlar (9 Ağustos’ta Yayımlanan 15.4 Yaması Sonrası Bilinen Sorunlar):

Araştırılıyor:

Ekip, bildirilen sorunu araştırıyor ve sorunla ilgili video/resim/dosya/üretim adımları gibi bilgileri araştırıyor veya topluyor.

Ekibin sorunu çoğaltması gerektiğinden, genellikle bir test ortamında yeniden oluşturmak için sorun oluşmadan önce video, resim veya adımlara ihtiyaç duyarlar.

  • Vites] [Expertise] Uzmanlık sistemi ile yükseltilen Hydden Eldivenler oyundan kaldırıldı ve malzeme kaybına neden oldu.

Uzmanlık geri alma tazminatı, etkilenen tüm oyunculara fazladan malzeme sağlamış olsa da, Hidden Eldivenlerin yeterlilik derecelerini artırmak için bağışlanan malzemeler için ek bir tazminat olasılığını düşünüyoruz. Ancak, bu özel kalem için bireysel kayıplar izlenemez ve herkes için işe yarayan bir çözüm bulmamız zaman alır.

  • PvP]İstila edilmeyen Karanlık Bölgelerde Uzmanlık ve SHD seviyelerini kaldırın

Tanım

Yok

Öncelik Yüksek)

  • [PvP] Şarapnel Tuzağı Becerisi çok güçlü

Tanım

Bu soruna olası çözümleri araştırıyoruz, ancak hiçbiri bulunamazsa, PvP’de Şarapnel Tuzağı Becerisini devre dışı bırakmayı, ancak PvE’de kullanılabilir durumda tutmayı düşüneceğiz. TU17 veya sonrası için planlanmıştır.

  • [DZ] Dark Zone’da Hedeflenen Ganimet düşmüyor

Tanım

Targeted Loot’un neden tasarlandığı gibi DZ’ye düşmediğini araştırıyoruz. Sorun, normal düşmanları, patronları ve önemli ödülleri etkiliyor.

Devam etmekte:

Ekip, sorunu çözmek için ihtiyaç duyduğu bilgilere sahiptir.

Ayrıca, canlı oyuna geçmeden önce sorunu test etmeleri ve düzeltmenin çalıştığından emin olmaları gerekir.

  • [PvP] Söz konusu Beceri Achilles Nabzı tarafından tehlikeli bölge olarak algılandıktan sonra, Hive Skill’in üst kısmını çekerken hasar artmaz.

PvP | TU16 için planlandı

  • [Countdown] Oyuncular, sadece ilk Avcı dalgasını öldürmek ve ardından modu bırakmak için Geri Sayıma katılıyor

Tanım

TU16’dan başlayarak, oyuncuları seansı bitirmeye motive etmek için ikinci Avcı dalgasının ganimet miktarı ve kalitesi artırılacak.

  • [Countdown] Oyuncular, çıkarmadan önce Grup Lideri tarafından oyundan atılabilir.

Tanım

Oyuncuların çıkarma öncesinde ve sırasında Grup Lideri tarafından gruptan atılmasını önlemek için, TU16’dan itibaren Geri Sayım Oyun Modu için özellik devre dışı bırakılacaktır.

  • [QoL] [UI] Tüm üretim ve optimizasyon malzemelerinde sınırı yükseltin

TU16 için planlandı

Tanım

TU15.2’de, Uzmanlık yükseltmeleri için gereken materyallerin üst sınırını kaldırdık. TU16 için, oyuncuların hepsini uyumlu hale getirmek için ellerinde bulundurabilecekleri tüm işçilik ve optimizasyon malzemelerinin sınırını yükseltmek istiyoruz.

Bununla ilgili. Büyük olasılıkla, bu liste daha da büyüyecek – özellikle geliştiriciler bu yıl piyasaya sürülecek iki büyük güncellemeye hazırlanmakla meşgul olduğundan. Bununla ilgili daha fazla haber için buraya gidin.

Kaynak: Bölüm Trello kuruluoyun-6