Bu Spider-Man Remastered RTGI PC modu, teçhizatınızda tam ışın izlemeyi simüle etmeyi amaçlar.

‘Hickley_’ tarafından oluşturulan bu mod, Pascal ‘MartyMcFly’ Gilcher’ın popüler Reshade “RT” Global Illumination shader’ına dayanan bir Reshade ön ayarıdır. Ne yazık ki, onu kullanmak için Pascal Glitcher’ın ReShade Global Illumination beta sürümüne ihtiyacınız olacak. satın alındı ​​(5 USD) ve Patreon aracılığıyla indirildi.

Ek olarak, bu yeni ön ayar, Jak0bW’nin şu adresten indirilebilen Hareket Tahmincisi FX’ini kullanır. Github burada.

Bu Yeniden Gölgelendirme ön ayarı, Spider-Man Remastered yalnızca ışın izlemeli yansımalara sahip olduğundan, tam ışın izlemeyi simüle etmeyi amaçlar. Aşağıdaki ekran görüntülerinde görüldüğü gibi, bu ön ayarı kullanırken bolca çiçek açar, ancak bazı hayranların sonucu seveceğinden oldukça eminiz.

Aşağıdaki karşılaştırma ekran görüntülerine göz atın:

İlgilenenler Spider-Man Remastered RTGI PC modunu indirebilir Nexus modlarından.

Spider-Man Remastered artık tüm dünyada PC’de (Steam aracılığıyla) ve PlayStation 5’te mevcut. Normal sürüm ayrıca PlayStation 4’te de mevcut. Bilgisayar analizimize ve ele aldığımız en son bilgisayar ve konsol karşılaştırmasına göz atmayı unutmayın. Alessio Palumbo, Nixxes’in mükemmel PC bağlantı noktası analizinde şunları yazdı:

Oyunun kendisine gelince, zaten oynayan 20 milyondan fazla oyuncu arasında değilseniz, Marvel’s Spider-Man Remastered PC bu hatayı düzeltmenin doğru yoludur. Orijinal PS4 incelemesinde bahsedildiği gibi, bu şüphesiz şimdiye kadar yapılmış en iyi süper kahraman oyunlarından biridir ve donanıma sahip olmanız koşuluyla artık daha iyi görünüyor ve sorunsuz bir performans sergiliyor. PS5 kullanıcıları Fidelity (dinamik çözünürlüklü 4K+RT, 30FPS), Performance (1440p, 60 FPS) ve RT Performance modları (1080/1440p+RT, 60 FPS) arasında karar vermek zorundayken, artık tüm çanları alabilirsiniz. ve etli PC’nizde aynı anda ıslık çalar.

Görsel olarak, ışın izlemeli yansımalar, özellikle geceleri Manhattan’ın etrafında dönerken büyük bir fark yaratıyor. Bazı bina ve yaya modelleri son teknoloji değil, ancak oyunun orijinal olarak yaklaşık dört yıl önce PS4 için çıktığını hatırlamalıyız; Miles Morales, yakında PC’de piyasaya çıktığında daha iyi ücret alacaktır.genel-17