Disney'in Rogue One: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi ana afişi.

resim: Lucasfilm

Sonraki Yıldız Savaşları kopup fırlamak Disney+ için Diego Luna’nın Cassian Andor 2016 filminden haydut bir. Andor çalmaya yardım etti İmparatorluğun Ölüm Yıldızı için planlarını ve onları Asilere verdi ve şovu saati geri alır İsyana nasıl dahil olduğunu göstermek için birkaç yıl. Ve eğer tekrar izlemeyi düşünen türden biriyseniz haydut bir gösterinin yayınlanmasından önce, yakında filmi koltuğunuzdan ziyade sinemalarda tekrar izleyebileceksiniz.

26 ağustos gelsin haydut bir “özel bir bakış” ile birlikte IMAX sinemalarında yeniden yayınlanacak. Andor kendisi. (Belki gösterinin ilk beş ya da altı dakikası?) Gösteri başlamadan önce Eylül ortasına ertelendi böyle She-Hulk vardı nefes alma zamanı, ağustos ayının sonunda prömiyerini yapacaktı. Şu anda olsa da, bu yeniden sürümün ne kadar yaygın olacağı artık açık ve Fandango filmin gösterileceği sinema salonlarının bir listesini yayınlamadı. Ama hey, olayı kutlamak için harika bir yeni poster var.

2016 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, haydut bir güçlülerinden biri olarak gösterildi. Yıldız Savaşları genel olarak filmler ve daha özel olarak Disney dönemi. (Biz gerçekten beğendim 2016’ya geri döndük!) Aynı zamanda en az değer verilenlerden biri olduğu söyleniyor… yeter ki 1.1 milyar dolar kazandığını ve iki Akademi Ödülü aldığını görmezden gelin. Birkaç yıldır, hatta çıktığından beri görmediyseniz,Kendinizi güvende hissederseniz, sinemalarda izlemek eğlenceli olabilir. Ve hey, belki de aradan geçen yıllarda CG Tarkin’i daha az ürkütücü göstermenin bir yolunu bulmuşlardır.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7